Znamy obsadę "The Nevers" Jossa Whedona! Opisy postaci sprawią, że zechcecie zobaczyć serial już teraz

Fot. HBO

HBO zaprezentowało znakomitą obsadę serialu science-fiction o wiktoriańskich superbohaterkach.. Poznajcie barwnych bohaterów "The Nevers" od Jossa Whedona.

Jeśli jeszcze wcześniej nie czekaliście na powrót Jossa Whedona do telewizji, to właśnie zaprezentowana galeria bohaterów "The Nevers" może sprawić, że premiery nowego projektu HBO zaczniecie wyczekiwać z niecierpliwością. Serial twórcy "Buffy" i "Firefly" ma opowiadać o grupie kobiet z czasów wiktoriańskich, odkrywających, że mają niezwykłe zdolności, nieustępliwych wrogów i misję, która może zmienić świat.

The Nevers – obsada serialu Jossa Whedona

Jak już wcześniej podawaliśmy, główną rolę w "The Nevers" zagra znana z "Outlandera" Laura Donnelly. Jej postać, Amalia True to impulsywna i potłuczona emocjonalnie bohaterka, która odrzuca wiktoriańskie społeczeństwo i "zginęłaby dla sprawy oraz zabiłaby za drinka". HBO właśnie podało 12 kolejnych nazwisk w obsadzie i zaprezentowało, kim będą bohaterowie nowego świata Jossa Whedona.

Olivia Williams ("Odpowiednik") wystąpi jako Lavinia Bidlow, stara panna z wielką fortuną i zarazem silny głos poparcia dla dziewczyn z supermocami. Lavinia jest fundatorką Sierocińca, w którym żyje Amalia i wiele innych kobiet z niesamowitymi zdolnościami. Choć może się wydawać surowa i staroświecka, to w determinacji i błyskotliwości nie ustępuje nikomu, z kim musi się zmierzyć.

James Norton ("McMafia") jako Hugo Swann, panseksualny elegancik, któremu uroku ubywa z każdym rokiem coraz bardziej. Prowadzi sekretne stowarzyszenie i z wprawą posługuje się sztuką szantażu. Spełnia każde najgorsze wyobrażenie, jakie inni mogą o nim mieć i jest szczególnie zafascynowany kobietami z supermocami.

Tom Riley ("Demony Da Vinci") jako Augustus “Augie” Bidlow, urzekający i uroczy mózgowiec i zarazem młodszy brat Lavinii. Ten zapalony ornitolog z radością woli powierzyć swojej siostrze obowiązek zajęcia się rodzinną fortuną. Kobiety z nadzwyczajnymi zdolnościami trochę go niepokoją, ale coraz bardziej przyciągają go do nich silne zauroczenie panną Adair oraz niecne plany swojego najlepszego przyjaciela Hugona.

Ann Skelly ("Wikingowie") jako Penance Adair, najdroższa przyjaciółka Amalii i jedna z pierwszych kobiet, które przyłączyły się do jej misji. Pobożna, a jednak postępowa do granicy herezji dziewczyna z Irlandii ze szczególną smykałką do wynalazków. Uwielbia swoje zdolności, a czymś naturalnym jest dla niej jest miłość i akceptacja. Zdecydowana w swoim poczuciu moralności, kieruje się bardziej tym co prawidłowe, a nie wygodne.

Ben Chaplin ("Press") jako detektyw Frank Mundi. Wielki, burkliwy i z silnymi moralnymi zasadami, detektyw Mudni nie ufa nikomu, a już w szczególności samemu sobie. Jego reputacja człowieka ze skłonnością do nagłych wybuchów agresji i niepohamowanego picia nie bierze się znikąd. Frank znajduje się w samym środku między potężnymi ludźmi, którzy ignorują prawo swojego kraju, a tymi, którzy dopiero co zyskali swoją moc i ignorują prawa fizyki.

Pip Torrens ("Poldark") jako lord Massen. Ten bezlitosny, opanowany i zagorzały obrońca brytyjskiego imperium pełnił wcześniej funkcję generała, a obecnie może poszczycić się tytułem para. Massen czuje, że jest jedyną osobą, która wyraźnie widzi, jaką szkodę odstające od normy jednostki wyrządzają dawnemu porządkowi. Porządkowi, którego będzie bronił w każdy możliwy sposób.

Zackary Momoh ("Seven Seconds") jako doktor Horatio Cousens, jeden z nielicznych lekarzy z Indii Zachodnich, z powodzeniem pracujących w zawodzie w Londynie. Żonaty ojciec młodego syna, którego sprawy przybrały zły obrót, kiedy poznał Amalię i odkrył swoje zdolności. Obecnie pracuje z nią i Królem Żebraków, którym nie przeszkadza to, czy jesteś "inny".

Amy Manson ("Biała księżniczka") jako Maladie. Oddana do szpitala przez swojego męża (i naprawdę niezrównoważona), została wypaczona przez siłę, której nie rozumie i była torturowana przez lekarzy próbujących odnaleźć jej źródło. Obecnie żyje w podziemiach i stoi na czele gangu będącego akurat w szale zabijania. Zgrywa zwariowanego odrzutka, ale jakkolwiek szalona by nie była, jest kobietą z wyraźnie postawionym celem.

Nick Frost ("Into the Badlands") jako Declan Orrun, zwany również Królem Żebraków. Charyzmatyczny i brutalny, Declan przeprowadza lub chociaż ma swój udział w większości drobnych przestępstw w całym mieście. Z chęcią pomaga Amalii i jej misji, choć z równą przyjemnością może ją wydać. Wspiera zwycięzców, a dziewczynom ze specjalnymi mocami daleko do bycia faworytami bukmacherów.

Rochelle Neil ("Episodes") jako Annie Carbey, pseudonim "Bonfire". Zawodowa kryminalistka, która odkryła moc kontroli ognia i z chęcią jej użyczy. Ciężkie dzieciństwo odbiło się na dorosłości, ale Annie nie jest ani porywcza, ani okrutna, po prostu dba o siebie. Niezależenie od tego, dla kogo pracuje, Annie ufa tylko sobie – no i ogniowi.

Eleanor Tomlinson ("Poldark") jako Mary Brighton. Łagodna, ale zaskakująco wytrzymała Mary pragnęła spełnić swoje marzenie o karierze estradowej śpiewaczki. Rozczarowujące rezultaty i odwołane zaręczyny wcale nie zmniejszyły jej zapału. Jeszcze jej się powiedzie i może być całkiem zaskoczona, jak tego dokona.

Denis O'Hare ("Wielkie kłamstewka") jako doktor Edmund Hague, uzdolniony amerykański chirurg. Używa swoich zdolności w najbardziej brutalny sposób, jaki można sobie wyobrazić, ale wszystko w imię postępu!

The Nevers – kiedy premiera serialu HBO?

Zdjęcia do serialu HBO ruszyły dopiero na początku lipca, więc fani Jossa Whedona na razie muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na więcej zapowiedzi i informacji o premierze.

REKLAMA