Scena zbyt kontrowersyjna nawet jak na "The Boys"? Twórca opowiada, co Amazon kazał wyciąć z serialu

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Nawet w serialu, który chce przekroczyć wszelkie granice w opowiadaniu o superbohaterach, nie obyło się bez cenzury. Zobaczcie, co Amazon kazał usunąć z "The Boys".

Jeśli mieliście już okazję poznać "The Boys" lub czytaliście naszą recenzję, wiecie dobrze, że nowy serial Prime Video nie boi się scen co najmniej kontrowersyjnych. Jak się jednak okazuje, przy całej brutalności i czarnym humorze, jakiego w serialu pod dostatkiem, jednej scenie Amazon powiedział zdecydowane "nie".

The Boys – mocna scena usunięta przez Amazon

W rozmowie twórcy serialu Erica Kripke z fanami na Reddicie padło pytanie o to, jaką scenę musiał wyciąć, a bardzo chciałby zostawić w "The Boys". Jak zdradził Kripke, Amazon był bardzo stanowczy tylko w stosunku do jednej sceny z udziałem Homelandera (Antony Starr):

– Była jedna scena, której Amazon powiedział "absolutnie nie, musicie to wyciąć". Ciężko było mi to zrozumieć, biorąc pod uwagę wszystko inne co jest w serialu, ale: Homelander, po tym jak Stilwell gani go w drugim odcinku, stoi na jednym z orłów na Chrysler Building. Zdejmuje spodnie i zaczyna się masturbować, mamrocząc "Mogę robić, co tylko chcę" cały czas, aż w końcu szczytuje nad całym Nowym Jorkiem.

Nakręciliśmy to! Anthony był genialny w tej scenie. Amazon uważał, że nie jest ona konieczna. Ja sądziłem, że to mówi coś o jego psychice. Żeby to było jasne, generalnie byli świetni i wydaje mi się, że to była jedyna walka, którą przegrałem przy 1. sezonie.

The Boys serial

Choć "The Boys" wylądowało na Amazon Prime Video dopiero w zeszły piątek, platforma już dała zielone światło dla kolejnego sezonu nietypowej superbohaterskiej produkcji. Szans na więcej kontrowersyjnych scen będzie więc jeszcze sporo.

The Boys dostępne jest na Amazon Prime Video