22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Sierpień w tym roku jest mocny, jeśli chodzi o serialowe premiery. Wracają m.in. "Sukcesja", "The Affair", "Mindhunter", "GLOW" i "Terror", a nowości obejmują takie tytuły, jak "Nasi chłopcy", "Carnival Row" czy "Why Women Kill".

BH9020 (nowość FOX) – 7 sierpnia w USA

Powrót ekipy "Beverly Hills, 90210", ale nie taki, jakiego byśmy się spodziewali. W serialu nie zobaczymy bohaterów dawnego młodzieżowego hitu, tylko przerysowane wersje grających ich aktorów.

Zgodnie z oficjalnym opisem "BH9210", Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie po latach i jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot "Beverly Hills, 90210". Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy odżyją pierwsze miłości i stare romanse, przyjaciele i wrogowie spotkają się ponownie, a ikoniczna obsada, którą cały świat oglądał jak dojrzewa, będzie próbowała kontynuować to, co zaczęła tyle lat temu?

Na ekranie ponownie pojawią się Jason Priestley (Brandon Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckerman), Brian Austin Green (David Silver), Tori Spelling (Donna Martin) i Shannen Doherty (Brenda Walsh), tym razem w rolach samych siebie. W obsadzie znajdują się także m.in. Ivan Sergei jako mąż Tori Spelling, La La Anthony jako żona Briana Austina Greena i Vanessa Lachey jako żona Jasona Priestleya

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA