22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

GLOW (sezon 3) – 9 sierpnia na Netfliksie

Jak pewnie pamiętacie, w finale 2. sezonu program, w którym występują główne bohaterki "GLOW", został skasowany, ale pojawiła się nowa szansa. W efekcie wszyscy spakowali walizki i pojechali do Las Vegas, gdzie nietypowe wrestlerki mają zapewnione występy. Co będzie się działo w 3. sezonie?

Dziewczyny będą występować w hotelu Fan-Tan połączonym z kasynem i szybko się zorientują, że życie w mieście grzechu oznacza więcej cieni niż blasków. Nawet w przypadku Ruth pasja co do występów jest jakby mniejsza, w miarę jak bohaterka coraz bardziej skupia się na swoim skomplikowanym życiu osobistym. Debbie robi postępy jako producentka, ale zżera ją poczucie winy, że nie może spędzać czasu z synem.

Im dłużej bohaterki mieszkają w Vegas, tym bardziej zaczynają zacierać się granice między występami a rzeczywistością. Obsada GLOW stacza nieustanną walkę ze swoją tożsamością, na ringu i poza nim.

Do serialowej ekipy dołączyła Geena Davis, która niesamowicie wygląda w cętkach. Nagrodzona Oscarem aktorka zagra Sandy Devereaux St. Clair – dyrektorkę ds. rozrywki Hotelu i Kasyna Fan-Tan.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA