3. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" dosłownie zabierze nas do piekła. Pierwsze spoilery!

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

3. i 4. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" są już zamówione. Twórca serialu właśnie pracuje nad scenariuszem 8. odcinka kolejnej serii. Co może nam zdradzić o nadchodzącym sezonie?

Nie tylko 5. sezon "Lucyfera" zabierze nas do piekła. Podróż w tym samym kierunku planuje twórca "Chilling Adventures of Sabrina", Roberto Aguirre-Sacasa. Showrunner serialu podczas TCA Press Tour uchylił rąbka tajemnicy odnośnie tego, czego możemy spodziewać się w 3. sezonie produkcji.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 3 – spoilery

Ostatnie sekundy finału 2. sezonu przygód nastoletniej czarownicy dały nam przedsmak tego, co może wydarzyć się w kolejnych odcinkach. Teraz przypuszczenia potwierdza twórca serialu.

– Myślę, że możemy powiedzieć, że zejdziemy do piekła. Zmierzamy prosto do piekła. To bardzo fajne. To niebezpieczne, ale i bardzo fajne. Uwielbiam Gavina i Rossa. Myślę, że kibicuję obydwu parom. Mam słabość do Harveya, bo jest długoletnim chłopakiem Sabriny w komiksach, ale nie mogę zaprzeczyć, że Sabrina i Nick stanowią dopasowany duet. Zatem tak, jest nadzieja dla fanów Harveya i Sabriny, ale Sabrina i Nick też bardzo się przyciągają – mówi showrunner.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 3

Chilling Adventures of Sabrina – kiedy premiera 3. sezonu?

Wiadomo, że Aguirre-Sacasa i jego ekipa zaczynają pisać 8. odcinek nowego sezonu, a jednocześnie ruszyły zdjęcia do 6. odcinka. Ile będziemy musieli czekać na 3. sezon "Chilling Adventures of Sabrina"?

– Właściwie to nie wiem. Nie sądzę, żebyśmy zdążyli na Halloween. Nie mam pojęcia – mówi twórca serialu.

A co z crossoverem z siostrzanym "Riverdale"? Pytanie powraca jak bumerang, ilekroć pojawia się temat któregoś z seriali.

– Jestem bardzo otwarty i mam wrażenie, że cały czas powracamy do tego tematu. Nadal bardzo chciałbym to zrobić – zapewnia showrunner.

Ekipa serialu jakiś czas temu podzieliła się z fanami szalonymi pomysłami na crossover obu produkcji.

Chilling Adventures of Sabrina dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA