10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Szefowa ABC mówi, ile jeszcze mogą przetrwać "Chirurdzy". "Happy Endings" ma szansę na powrót. Brit Marling napisała list do fanów "The OA". A oprócz tego "Modern Family", spin-off "The Walking Dead" i nie tylko.

1. Chirurdzy – ile jeszcze będzie sezonów?

Karey Burke, szefowa telewizji ABC ds. rozrywki, ma nadzieję, że "Chirurdzy" będą emitowani jeszcze przez lata – ewentualnie dopóki Shonda Rhimes i Ellen Pompeo będą chciały to robić.

– Kochamy je. One są tak głęboką częścią tego, czym jest ABC, jak nikt inny i z pewnością to będzie zależeć od nich, czy będą chcieć kontynuować serial, czy nie. Ja mam nadzieję, że będę to oglądać z moimi wnukami – powiedziała Burke.

2. Nowy romans w Chirurgach i Jednostce 19

Krista Vernoff, showrunnerka "Chirurgów", która przejmuje także "Jednostkę 19", powiedziała, że będą częstsze crossovery między tymi serialami (trzy, cztery razy na sezon). Możemy również spodziewać się nowego romansu, który połączy oba światy. Tożsamości romansujących na razie nie podano.

3. Happy Endings ma szansę na powrót

Karey Burke z telewizji ABC powiedziała, że "słyszy szepty" w związku z możliwym powrotem "Happy Endings" i że byłoby to marzenie wielu osób w ABC. Na razie jednak rozmowy są w bardzo wczesnej fazie i nie wiadomo, co z tego wyjdzie.

4. Afton Williamson wskazuje, kto ją molestował

Afton Williamson, która odeszła z "The Rookie" z powodu dyskryminacji i molestowania, wskazała, kto jest za to odpowiedzialny. To aktor Demetrius Grosse, który grał w serialu detektywa Kevina Wolfe'a.

5. Czemu skasowano The Kids Are Alright?

"To była trudna decyzja biznesowa" – powiedziała Karey Burke z ABC o skasowaniu "The Kids Are Alright". Według niej serial nie miał wystarczającej liczby fanów, żeby przetrwać.

6. Jest szansa na spin-off Modern Family

Karey Burke z ABC zapewniła, że "Modern Family" nie odejdzie po cichu i że jest szansa na jakiś spin-off. Według niej idealna była historia Hayley Dunphy, jej chłopaka Dylana i ich dzieci – ale to oczywiście nic oficjalnego w tym momencie. Producent i współtwórca serialu, Steve Levitan, na razie skupia się na zakończeniu i nie chce rozmawiać o spin-offach.

7. Czemu ABC zrezygnowało z nowego NYPD Blue?

"Główny problem był taki, że poprzeczka była ustawiona bardzo wysoko. To był bardzo dobry pilot. Każda inna stacja, w innych okolicznościach, prawdopodobnie wpuściłaby serial na antenę. My ustawiliśmy poprzeczkę naprawdę wysoko" – powiedziała Karey Burke o nowym "NYPD Blue", nie wykluczając, że serial jeszcze powróci w innej wersji.

8. ABC zastanawia się nad nowym serialem Marvela

"Rozmawiałam z Marvelem i trwają aktywne rozmowy o jednym konkretnym projekcie" – zdradziła Karey Burke z ABC, dodając, że chodzi o coś nowego i skupiającego się na kobiecych superbohaterkach.

9. Nico Tortorella w spin-offie The Walking Dead

Nico Tortorella ("Younger") zagra w trzecim serialu z uniwersum "The Walking Dead". Jednocześnie aktor będzie pojawiać się w "Younger".

10. Brit Marling napisała list do fanów The OA

"Zal i ja jesteśmy naprawdę smutni, że nie dokończymy tej historii. Kiedy po raz pierwszy o tym usłyszałam, porządnie się popłakałam. Tak samo zresztą jak jedna z osób z Netfliksa, która była z nami od wczesnych dni, kiedy szkicowaliśmy piwnicę Hapa na podłodze naszego biura w Queens. To była intensywna podróż dla każdego, kto pracował nad tą historią i komu na niej zależało" – napisała Brit Marling po skasowaniu "The OA".

Wyświetl ten post na Instagramie.

the end of #theoa “" - last text to Grandma Vu

Post udostępniony przez Brit Marling (@britmarling)

REKLAMA