Steampunkowy kryminał fantasy, jakiego jeszcze nie było. "Carnival Row" oczarowuje w pełnym zwiastunie

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Brutalne morderstwa, magiczne stworzenia oraz zakazana miłość wróżki i człowieka. Zobaczcie zwiastun wiktoriańskiego kryminału fantasy "Carnival Row".

Amazon Prime Video uprzejmie informuje, że ostatni weekend sierpnia spędzicie przyklejeni do ekranu, oglądając "Carnival Row". A przynajmniej taką nadzieję można mieć po znakomitych zapowiedziach wiktoriańskiego kryminału fantasy, który wśród coraz liczniejszych streamingowych średniaków szykuje się na coś naprawdę wyjątkowego.

Carnival Row – zwiastun serialu Amazon Prime Video

Po tym, jak we wcześniejszych klipach mieliśmy okazję poznać parę kochanków w centrum serialu: detektywa Philo (Orlando Bloom) i wróżkę uchodźczynię Vignette (Cara Delevingne), platforma zaprezentowała w końcu pełen zwiastun nietypowej produkcji. Jeśli wierzyć klipowi, możemy spodziewać się wyjątkowo klimatycznego serialu, który nie będzie stronił od brutalności, magicznych stworzeń i... międzygatunkowego seksu.

Jak zapowiada opis "Carnival Row", w świecie, w którym wolność stworzeń do życia, miłości i latania jest coraz mocniej ograniczana, a społeczeństwo staje się bardziej nietolerancyjne, Philo i Vignette wplątują się w niebezpieczny romans. Vignette skrywa sekret, który mogłby zagrozić Philo podczas jego najważniejszej sprawy z dotychczasowych – zagadki serii brutalnych morderstw, która może zagrozić niestabilnemu pokojowi w mieście.

W serialu obok Blooma i Delevingne wystąpią m.in. Jared Harris ("Czarnobyl"), Indira Varma ("Gra o tron"), David Gyasi ("Containment"), Tamzin Merchant ("Salem") oraz Karla Crome ("Under the Dome").

Carnival Row – kiedy premiera?

Składający się z ośmiu odcinków 1. sezon "Carnival Row" zadebiutuje na Amazon Prime Video 30 sierpnia. Serial dostał już zamówienie na 2. sezon.