Królowa i jej pieski na zdjęciu z 3. sezonu "The Crown". Zobaczcie Olivię Colman w nowej roli

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

W "Faworycie" Olivia Colman żyła pośród królików, a w "The Crown" ma zupełnie nowe zwierzaki. Netflix wypuścił nowe zdjęcie z 3. sezonu jednego ze swoich najlepszych seriali.

"The Crown" ma powrócić z 3. sezonem w listopadzie, ale zwiastuna na razie próżno wypatrywać. Netflix wypuścił do tej pory zaledwie kilka zdjęć nowych odtwórców głównych ról.

Olivia Colman i psy – zdjęcie z 3. sezonu The Crown

Najnowsze, z Olivią Colman pozującą z dwoma pieskami, można znaleźć na stronie brytyjskiego Radio Timesa. To charakterystyczne zwierzaki rasy corgi, którymi królowa Elżbieta II otaczała się przez lata.

The Crown sezon 3

W 3. sezonie "The Crown" zobaczymy kolejną dekadę z historii brytyjskiej Korony pod panowaniem królowej Elżbiety II, dokładnie do 1976 roku. Claire Foy i Matt Smith nie będą już grać królowej i księcia Filipa, zastąpią ich Olivia Colman ("Broadchurch", "Faworyta") i Tobias Menzies ("Terror", "Outlander").

Helena Bonham Carter wcieli się w jej siostrę, księżniczkę Małgorzatę, do tej pory graną przez Vanessę Kirby. Ben Daniels ("Egzorcysta") zagra męża Małgorzaty, Antony'ego Armstronga-Jonesa. Poznamy nowego premiera Harolda Wilsona (Jason Watkins, "Being Human"). Zmienią się także dzieci Elżbiety i Filipa – księcia Karola będzie grać Josh O'Connor, a księżniczkę Annę Erin Doherty.

Wśród wydarzeń, które zostaną odtworzone, będzie m.in. dekolonizacja Afryki i Karaibów, narodziny księcia Edwarda (marzec 1964) i wzrost zainteresowania mediów Karolem, po tym jak został księciem Walii w 1969 roku. Jednocześnie Peter Morgan tworzy 4. sezon "The Crown", który pokaże dekadę Margaret Thatcher (Gillian Anderson) i w którym zadebiutuje Emma Corrin w roli księżnej Diany.

The Crown sezon 3 – kiedy premiera?

Jak zdradził Tobias Menzies, 3. sezon "The Crown" zobaczymy w listopadzie. Netflix na razie oficjalnie nie podał dokładnej daty premiery.