Krwawe święta w zwiastunie 4. sezonu "Mr. Robot". Kiedy premiera finałowych odcinków?

"Mr. Robot" (Fot. USA Network)

Tej jesieni Rami Malek założy po raz ostatni bluzę Elliota. Jest data premiery 4. sezonu "Mr. Robot" i zwiastun, w którym oglądamy niepokojące sceny przy dźwiękach "Cichej nocy".

"Mr. Robot" pożegna się z nami tej jesieni finałowym sezonem, który, jak zapowiadał twórca serialu, Sam Esmail, będzie przypominać bardzo długi i jeszcze bardziej nietypowy odcinek świąteczny. Akcja będzie dziać się na przestrzeni tygodnia w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2015 roku.

Mr. Robot – zwiastun 4. sezonu serialu

Co się wydarzy w ostatnich odcinkach serialu? Pierwszy zwiastun wiele nie zdradza. Oglądamy migawki z pełnego świątecznych dekoracji Nowego Jorku, a w tle słychać instrumentalną wersję "Cichej nocy". "Musimy wrócić do pracy" – mówi Elliot, podczas gdy my patrzymy na Darlene i Angelę w nie najlepszym stanie, krew, przemoc, ciało pakowane do auta koronera.

"Jeśli pójdziesz tą drogą, to się nigdy nie skończy. Zawsze coś będzie. Kolejny symbol do zniszczenia, więcej ludzi do uratowania. To niekończąca się wojna. To, co za chwilę zrobisz, to przekroczenie granicy" – ostrzega Pan Robot. "Trochę już na to za późno, nie sądzisz?" – odpowiada Elliot.

4. sezon "Mr. Robot" będzie składać się z 13 odcinków. Akcja rozpocznie się w momencie, w którym zakończyła się w finale 3. sezonu. Zagłębimy się w "za" i "przeciw" maila wysłanego przez Elliota, który może odwrócić wydarzenia z 9 maja. Sam Esmail obiecuje sezon "wypełniony odpowiedziami, hackingiem i krwią".

Mr. Robot sezon 4 – kiedy premiera?

4. sezon "Mr. Robot" wystartuje w USA 6 października. Polskiej daty premiery na razie nie znamy.

Mr. Robot sezon 4 zwiastun

REKLAMA