Sacha Baron Cohen gra szpiega z kryzysem tożsamości w "The Spy". Zobaczcie zwiastun miniserialu Netfliksa

"The Spy" (Fot. Netflix)

0

Szpiegowski thriller i rodzinny dramat w jednym oraz Sacha Baron Cohen, jakiego nie znacie. Zobaczcie, jak prezentuje się pierwszy zwiastun miniserialu "The Spy".

Już pierwsze zdjęcia z "The Spy" zapowiadały, że w szpiegowskim serialu Netfliksa Sacha Baron Cohen da się nam zobaczyć z kompletnie nieznanej strony. Aktor znany głównie z komediowych występów zagra w miniserialu izraelskiego agenta Eli Cohena, a jak prezentuje się w tej roli, możecie już zobaczyć w najnowszym zwiastunie.

The Spy – zwiastun serialu Netflix

Oparte na prawdziwej historii "The Spy" opowie o człowieku, któremu zależało przede wszystkim na służbie dla swojego kraju. We wczesnych latach 60. Cohenowi udało się zyskać zaufanie wojskowych przywódców Syrii i ich bogatych przyjaciół, dzięki czemu zdobył dostęp do najbardziej tajnych antyizraelskich planów.

Jednak jak zapowiada zwiastun produkcji, praca pod przykrywką sprawia, że bohaterowi "The Spy" z coraz większą trudnością przychodzi pozbycie się podwójnej tożsamości.

Zwiastun serialu zapowiada mieszankę porządnej historii szpiegowskiej z rodzinnym dramatem, która szczególnie może przypaść do gustu fanom "Homeland". Za scenariusz i reżyserię "The Spy" odpowiada Gideon Raff, czyli twórca izraelskiego "Hatufim", pierwowzoru amerykańskiego hitu z Claire Danes.

Obok Sachy Barona Cohena, w serialu wystąpią także m.in. Noah Emmerich ("The Americans"), Hadar Ratzon Rotem ("Homeland") oraz Waleed Zuaiter ("Altered Carbon"). "The Spy" będzie składać się z sześciu odcinków.

The Spy pojawi się na Netflix 6 września