Premierowy odcinek 5. sezonu "Lucyfera" ma tajemniczy tytuł. Zgadniecie, co może oznaczać?

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Są pierwsze przecieki ze scenariusza 5. i zarazem ostatniego (tym razem już definitywnie) sezonu "Lucyfera". Zobaczcie, co na Twittera wrzuciła showrunnerka serialu.

Twórcy "Lucyfera" mają swój mały rytuał – tytuły odcinków nawiązują do dialogów, które się w nich pojawiają. Showrunnerzy mają również w zwyczaju uchylać rąbka tajemnicy odnośnie tego, czego można spodziewać się w kolejnym sezonie serialu, wrzucając do sieci tytuły odcinków lub zdjęcia scenariusza.

Lucyfer sezon 5 – zagadkowy tytuł 1. odcinka

Ildy Modrovich postanowiła skłonić fanów produkcji do kreatywnego wysiłku i opublikowała na swoim Twitterze skrót pochodzący od tytułu premierowego odcinka 5. sezonu serialu.

– Dobra, a teraz prawdziwa zagadka – inicjały pierwszego odcinka 5. sezonu to: R.S.D.G. Macie jakieś pomysły? – zachęciła do zgadywania.

Komu jak komu, ale fanom Lucka nie brakuje ani pomysłów, ani wytrwałości w walce o swój ulubiony serial. Wśród ich prób rozszyfrowania zagadki pojawiły się pomysły jak: "Return Satan Dear God", "Remember Satan Dear God", "Rescue Satan Detective Girl".

Lucyfer – ile odcinków będzie mieć 5. sezon?

Kiedy Netflix ogłosił, że 5. sezon serialu będzie ostatnim, Lucyfani rozpoczęli kolejną krucjatę. Tym razem z góry była ona skazana na niepowodzenie, bowiem streamingowy gigant jest święcie przekonany o słuszności swojej decyzji odnośnie zakończenia "Lucyfera". Co nie znaczy, że w pewien sposób nie przychylił się do prośby wiernych serialowi widzów.

lucyfer sezon 5 premiera tytuł

6. sezonu nie będzie, ale 5. sezon będzie liczyć aż 16 odcinków, co czyni go rekordzistą jeśli chodzi o oryginalne produkcje platformy. Nie wiadomo jednak, czy pojawią się one jednocześnie, czy może w dwóch turach.

Fabuła kolejnej odsłony przygód czarującego Diabła zostaje na razie owiana tajemnicą. Twórcy zdradzili jedynie, że mają już pomysł na nowe odcinki i doskonale widzą, jak rozpoczną ostatni sezon Lucka.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie