John Malkovich w papieskich szatach i Jude Law w kąpielówkach. "Nowy papież" z pierwszym zwiastunem

0

Nowy papież w Watykanie, a "stary"... na plaży. Zobaczcie, jak prezentują się Jude Law i John Malkovich w kontynuacji "Młodego papieża".

Pamiętacie, jak internet obiegły zdjęcia półnagiego Jude'a Law na planie kontynuacji "Młodego papieża"? Na efekt tamtej plażowej sesji nie musimy dłużej czekać. HBO zaprezentowało zwiastun "Nowego papieża", w którym Lenny "Pius XIII" Belardo spędza idealny dzień nad morzem, podczas gdy w Watykanie pojawia się jego następca – grany przez samego Johna Malkovicha.

Nowy papież – zwiastun serialu Paolo Sorrentino

Co dokładnie wydarzy się w "Nowym papieżu"? Tego nadal nie wiemy i krótki klip niestety nie zdradza szczegółów fabuły kontynuacji serialowego dzieła Paolo Sorrentino. Jednak widząc mrugającego do nas Lenny'ego, nie możemy się jej doczekać jeszcze bardziej:

Jude Law i John Malkovich to nie jedyne znane nazwiska w obsadzie "Nowego papieża". Gościnnie zobaczymy m.in. Sharon Stone oraz Marilyna Mansona, a na ekran powrócą Silvio Orlando, Javier Cámara, Cécile de France, Ludivine Sagnier i Maurizio Lombardi. Za reżyserię wszystkich odcinków ponownie odpowiada Paolo Sorrentino, który scenariusz nowego miniserialu napisał razem z Umberto Contarello i Stefano Bisesem.

Nowy papież – kiedy premiera?

Światowa premiera "Nowego papieża" odbędzie się już 1 września w ramach 76. Festiwalu Filmowego w Wenecji. To także tam trzy lata temu Paolo Sorrentino zaprezentował "Młodego papieża". Jeśli kontynuacja podąży podobną ścieżką, co oryginał, to telewizyjnej premiery możemy spodziewać się być może jeszcze pod koniec tego roku albo na początku 2020.