8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The OA" (Fot. Netflix)

Fani "The OA" nie dostaną filmu na zakończenie. Netflix zamawia serial "The Girls on the Bus". Aktor z "iZombie" zagra w "The Haunting of Bly Manor". A oprócz tego "Mroczne materie", "NCIS" i nie tylko.

1. Nie żyje Valerie Harper, serialowa Rhoda

Valerie Harper, znana z takich seriali jak "The Mary Tyler Moore Show" i "Rhoda", zmarła na raka w wieku 80 lat.

2. Fani The OA nie dostaną filmu na zakończenie

Jeśli liczyliście na filmowy finał "The OA", wiedzcie, że go nie będzie. Jak pisze Variety, twórcy rozplanowali historię na pięć sezonów i uznali, że dwugodzinny finał nie wystarczy, żeby ją zakończyć jak należy. Serial nie jest też w stanie znaleźć nowej stacji, bo nie produkowało go zewnętrzne studio, tylko sam Netflix, który już rozwiązał kontrakty z obsadą.

Szanse na powrót "The OA" w tym momencie są zerowe. Tymczasem pod siedzibą Netfliksa trwa protest głodowy jednej z fanek serialu, która chce zwrócić uwagę na negatywne strony działalności wielkich korporacji.

3. Kto zagra Marchewę w The Watch?

Brytyjski aktor Adam Hugill ("Pennyworth") wcieli się w Marchewę w serialu "The Watch" na podstawie powieści Terry'ego Pratchetta ze Świata Dysku.

4. Netflix zamawia The Girls on the Bus

Netflix zamówił serial "The Girls on the Bus" zainspirowany książką Amy Chozick o kampaniach wyborczych Hillary Clinton. Bohaterkami będą dziennikarki śledzące kampanie wyborcze kandydatów na prezydenta. Serial stworzą Julie Plec ("Pamiętniki wampirów") i producent Greg Berlanti, Chozick będzie scenarzystką.

5. Zwiastun 17. sezonu NCIS

24 września rusza 17. sezon "NCIS", w którym powróci Cote de Pablo jako Ziva. Zobaczcie zwiastun.

6. Powiększa się obsada Mrocznych materii

Helen McCrory ("Peaky Blinders"), David Suchet ("Poirot") i komiczka Cristela Alonzo użyczą głosu postaciom dajmonów z "Mrocznych materii". Alonzo wcieli się w Hester, McCrory zagra Stelmarię, a Suchet – Kaisę.

7. Z iZombie do The Haunting of Bly Manor

Rahul Kohli ("iZombie") zagra w "The Haunting of Bly Manor" postać faceta z małego miasteczka, ale o światowym sposobie myślenia, który wraca, by zająć się chorą matką. W serialu pojawi się także Catherine Parker (Poppy Hill z "Nawiedzonego domu na wzgórzu") w roli, której na razie nie zdradzono.

8. Zagłosujcie na najlepsze seriale komediowe

Dziś ostatni dzień głosowania na najlepsze seriale komediowe wszech czasów. Zagłosować możecie tutaj albo na Facebooku.

REKLAMA