"Ucho Prezesa" od września będzie na Comedy Central. Czy powstaną też nowe odcinki produkcji?

"Ucho Prezesa"

"Ucho Prezesa" znalazło nowy dom. Cztery dotychczasowe sezony już wkrótce będzie można oglądać na Comedy Central, a także na platformie Paramount Play. A co z kontynuacją serialu?

Twórcy "Ucha Prezesa" tydzień temu narobili zamieszania, wrzucając na YouTube nowy miniodcinek zatytułowany "Tajemnica przedwyborcza". Czy to oznacza, że najlepsza polska satyra polityczna ostatnich lat wróci z całą nową serią?

Ucho Prezesa – gdzie można obejrzeć serial?

Na razie jeszcze nie ma oficjalnych informacji na ten temat, ale pojawiła się inna dobra wiadomość. Wszystkie dotychczasowe odcinki "Ucha Prezesa" będzie można oglądać już za dwa tygodnie w Comedy Central Polska i na platformie Paramount Play, dostępnej dla abonentów sieci Play, a także użytkowników Vectry czy Toyi oraz w serwisie Ipla. Premiera w Comedy Central zaplanowana jest na 16 września. Serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

To dobra okazja, żeby przypomnieć sobie "Ucho Prezesa", które w tym roku całkiem znikło z polskiego internetu, po tym jak najpierw swoją działalność w naszym kraju zakończył ShowMax, a potem skończyła się licencja Telewizji WP.

Ucho Prezesa – czy będą nowe odcinki serialu?

Jest szansa, że kontynuacja serialu także powstanie, ale raczej nie na Comedy Central. Wirtualne Media piszą, że nadawca na razie nie planuje realizacji nowych odcinków "Ucha Prezesa". Serwis cytuje wypowiedź Kingi Nazaruk, zajmującej się PR-em serialu:

– Możemy jedynie powiedzieć, że niebawem fani serialu będą mogli ponownie oglądać "Ucho Prezesa".

Według Wirtualnych Mediów to oznacza, że nowe odcinki serialu powstaną, ale na szczegóły musimy poczekać.

Ucho Prezesa na Comedy Central od 16 września

REKLAMA