Kto zginie w 3. serii "Chilling Adventures of Sabrina"? Twórca straszy fanów zdjęciem koszmarnej zjawy

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

Czy w 3. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina" pożegnamy się z kimś z rodziny Spellmanów? Twórca serialu wrzucił do sieci zdjęcie z niepokojącym podpisem.

Trwają prace nad 3. sezonem "Chilling Adventures of Sabrina", co oznacza, że twórca serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, od czasu do czasu będzie dzielił się z fanami zdjęciami z planu. Showrunner produkcji właśnie wrzucił fotkę i zaopatrzył ją dosyć niepokojącym podpisem sugerującym, że ktoś ze Spellmanów może stracić życie.

Chilling Adventures of Sabrina – czy w 3. sezonie zginie członek rodziny Spellmanów?

Fotka z planu przedstawia tajemniczą postać w czerni, która stoi obok równie klimatycznego drzewa.

Scena z wczorajszych zdjęć do "Sabriny"! Budząca grozę banshee przybyła, kto ze Spellmanów umrze? – zagadkowo pyta twórca serialu.

Banshee to zjawa, która zwiastuje śmierć w rodzinie. Dodajmy jednak, że utrata życia w "Chilling Adventures of Sabrina" nie jest stanem permanentnym, ponieważ świat czarów i magii dopuszcza wiele możliwości zmartwychwstania lub wskrzeszenia.

Chilling Adventures of Sabrina – kiedy 3. sezon?

Zgodnie z obietnicami twórcy, początek 3. sezonu serialu zabierze widzów do piekła, z którego główna bohaterka będzie próbowała uratować swojego chłopaka, Nicka Scratcha (Gavin Leatherwood).

Ile czasu minie zanim poznamy odpowiedź zagadki, kto ze Spellmanów umrze w 3. sezonie? Gdy ostatnio Roberto Aguirre-Sacasa musiał zmierzyć się z tym pytaniem, nie potrafił udzielić na nie dokładnej odpowiedzi. Wspomniał jedynie o tym, że szanse na to, by ekipa wyrobiła się z kolejną odsłoną przygód nastoletniej czarownicy przed tegorocznym Halloween, są nikłe.

Chilling Adventures of Sabrina dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA