Powraca temat 3. sezonu "Wielkich kłamstewek". Co mówi Nicole Kidman o potencjalnej kontynuacji?

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Czy "Wielkie kłamstewka" wrócą z 3. sezonem? Temat co jakiś czas się pojawia i to nie tylko dlatego, że fani o to pytają. Nicole Kidman i Reese Witherspoon mówią, że zastanawiają się nad kontynuacją.

W popkulturze ostatnio jest tak, że "nic się nigdy nie kończy", a "Wielkie kłamstewka" jak najbardziej podlegają tej regule. Początkowo miał to być miniserial na podstawie powieści Liane Moriarty, okazało się jednak, że zarówno HBO, jak i twórcy oraz – przede wszystkim – widzowie są zainteresowani kontynuacją. Ta powstała nie bez problemów, wciąż jednak pozostawiając apetyt na więcej.

Wielkie kłamstewka – Nicole Kidman o 3. sezonie

Czy dostaniemy więcej? Radio Times cytuje wypowiedź Nicole Kidman z czerwonego dywanu GQ Awards.

– Reese i ja rozmawiałyśmy dosłownie dwa dni temu i mówiłyśmy: "taaak"... Znaczy obie mówiłyśmy, że to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałyśmy. Zdecydowanie to nie jest coś na już, ale zdecydowanie zastanawiamy się nad tym – powiedziała aktorka.

Wypowiedzi na temat potencjalnego 3. sezonu "Wielkich kłamstewek" było już sporo i były one utrzymane w bardzo umiarkowanym tonie. Scenarzysta David E. Kelley mówił, że 2. sezon został napisany "tak, jakby to był koniec", z kolei Kidman sugerowała, że gdyby kontynuacja powstała, nie wszyscy byliby w nią zaangażowani.

Wielkie kłamstewka sezon 2

Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, w rozmowie z TVLine, powiedział, że 3. sezon "Wielkich kłamstewek" nie jest w tym momencie realistycznym planem, bo wszyscy z tej ekipy są bardzo zajęci.

– Kocham tę grupę ludzi – zrobiłbym z nimi wszystko. Ale rzeczywistość jest taka, że to jedne z najbardziej zajętych aktorek w Hollywood. Mamy umowy z niektórymi z nich — Nicole [Kidman] robi z nami kolejny serial ["The Undoing"]. Nie sądzę jednak, żeby to było realistyczne. Oczywiście gdyby wszyscy do mnie przyszli i powiedzieli, że zgrali swoje harmonogramy, to pewnie! Ale nie wydaje mi się, żeby to było realne – mówił Bloys.

Jeśli 3. sezon "Wielkich kłamstewek" powstanie, jedno jest pewne: trochę na niego będziemy musieli poczekać. Na razie wydaje się, że najbardziej zainteresowane kontynuacją – oprócz fanów – są Kidman i Witherspoon, które jednocześnie należą do najbardziej zajętych aktorek w Hollywood. Nawet jeżeli zależy im na tym, by serial powrócił, 3. sezon na pewno nie powstanie w najbliższej przyszłości.

Wielkie kłamstewka są dostępne w HBO GO

REKLAMA