"Jack Ryan" powraca z nową misją – zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu Amazona

"Jack Ryan" (Fot. Amazon Prime Video)

Jack Ryan tej jesieni wyruszy do Ameryki Południowej. Zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun 2. sezonu produkcji z Johnem Krasinskim w tytułowej roli.

Jeden z najsłynniejszych popkulturowych tajnych agentów wraca z nową misją już tej jesieni. Jack Ryan (John Krasinski) wyląduje tym razem w Ameryce Południowej, by prześledzić sprawę nielegalnej dostawy broni w Wenezueli. I jak zapowiada nowy zwiastun, na miejscu pomoże mu kilka znajomych twarzy.

Jack Ryan – zwiastun 2. sezonu serialu

W 2. sezonie ponownie zobaczymy Wendella Pierce'a jako Jamesa Greera, a w nowych rolach wystąpią m.in. znany z "House of Cards" Michael Kelly oraz szwedzka Lisbeth Salander, czyli Noomi Rapace. Zwiastun kolejnej serii "Jacka Ryana" nie tylko prezentuje ich bohaterów, ale też zapewnia, że fani trzymającej w napięciu akcji z odpowiednią dawką intryg, pościgów i wybuchów, nie będą zawiedzeni.

Wcześniej w rozmowie z Entertainment Weekly, John Krasinski zapowiedział, że Jack Ryan jest teraz zmienionym człowiekiem. Aktor przyznał, że po wydarzeniach z 1. sezonu jego bohater "przejrzał na oczy i już teraz nie może wrócić do poprzedniego życia". Przy okazji Krasinski wypowiedział się o swojej nowej ekranowej partnerce granej przez Rapace:

– Bardzo mocno chcę z nią współpracować i prawdopodobnie coś do niej czuję, ale cały czas pamiętam, że mamy do czynienia z pracą szpiega. To nie jest randka w centrum handlowym. Tu wszystko może pójść źle w każdym momencie.

Jack Ryan sezon 2 – kiedy premiera?

"Jack Ryan" powróci na nasze ekrany 1 listopada, a poniżej możecie zobaczyć zdjęcia od EW. Amazon już w lutym zamówił 3. sezon serialu, także nie będzie to nasze ostatnie spotkanie z Johnem Krasinskim w roli superagenta.

jack ryan sezon 2 kiedy premiera

Jack Ryan sezon 2 data premiery

REKLAMA