"Rozczarowani" wracają! Księżniczka Bean i Luci na drodze do piekła w zwiastunie nowych odcinków

"Rozczarowani" (Fot. Netflix)

0

Animowane fantasy od twórcy "Simpsonów" wraca z 2. serią jeszcze we wrześniu. Zobaczcie, co tym razem czeka bohaterów "Rozczarowanych".

Od premiery "Rozczarowanych", serialu twórcy "Simpsonów" Matta Groeninga, minął już ponad rok, ale zwiastun 2. części dowodzi, że na jego powrót warto było czekać. Najnowsza zapowiedź animowanego fantasy obiecuje podróż w zupełnie nowe serialowe światy, z dala od dobrze znanego Dreamlandu.

Rozczarowani – zwiastun 2. sezonu serialu

W nowych odcinkach księżniczka Bean i Luci starają się odwrócić zaklęcie, które zamieniło mieszkańców Dreamlandu w kamień, i przy okazji przywrócić do życia swojego kompana Elfo. A żeby im się to udało, będą musieli udać się do piekła, gdzie nadarzy się okazja na spotkanie z samym szatanem we własnej osobie:

Choć pierwsza część serialu sprawiła, że poczuliśmy się, cóż... rozczarowani, to liczymy na poprawę jakości w najnowszej odsłonie. Szczególnie że z "Rozczarowanymi" na Netfliksie szybko się nie pożegnamy. Netflix już przedłużył serial na kolejne 20 odcinków, które zobaczymy w 2020 i 2021 roku.

Rozczarowani sezon 2 od 20 września na Netfliksie