Matthew i Diana na zdjęciu z 2. serii "Księgi czarownic". Zobaczcie, jak prezentują się w nowych kostiumach

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

0

Wkróce powróci nasze ulubione guilty pleasure sprzed roku. "Księga czarownic" zabierze nas w podróż w czasie w 2. sezonie, a już teraz możecie zobaczyć, co słychać u głównych bohaterów.

Czarujący wampir, roztrzepana czarownica i zachwycająca Biblioteka Bodlejańska – tak zapamiętaliśmy 1. sezon "Księgi czarownic", który był naszym ulubionym guilty pleasure dokładnie rok temu. Teraz serial brytyjskiej telewizji Sky powraca i zapowiada zmianę klimatu.

Księga czarownic sezon 2 – Matthew i Diana wracają

Jak pewnie pamiętacie, w finałowym odcinku 1. sezonu Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer) dokonali odważnego skoku w czasie i wylądowali w Anglii z epoki elżbietańskiej. Tam będą musieli odszukać wymykającą im się z rąk księgę oraz potężnego czarownika, który pomoże Dianie kontrolować jej moce.

Wkrótce dowiemy się, jakie przeszkody napotkają, próbując wykonać tę skomplikowaną misję, a już teraz możemy ich zobaczyć w XVI-wiecznych kostiumach w scenerii z tamtych czasów. Diana, która jest historyczką, wygląda na absolutnie zachwyconą podróżą.

Księga czarownic sezon 2

2. sezon "Księgi czarownic" opierać się będzie na książce "Cień nocy", czyli drugim tomie cyklu autorstwa Deborah Harkness. Serial ma już zamówienie na 3. sezon.

Księga czarownic sezon 2 – premiera w 2020 roku