Rozpoczęły się zdjęcia do 5. sezonu "Lucyfera". Zobaczcie pierwszą fotkę całej serialowej ekipy z planu

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Na tę wiadomość z niecierpliwością czekali wszyscy fani "Lucyfera". Prace na planie 5. sezonu ruszyły pełną parą, a serialowa ekipa podzieliła się z internautami pierwszym zdjęciem.

"Lucyfer" ma wrócić w przyszłym roku z finałowym już sezonem, który będzie jak na Netfliksa bardzo długi, bo ma liczyć aż 16 odcinków. Jeszcze nie wiemy, czy streamingowy gigant pokaże całość naraz, czy w dwóch częściach, ale wiemy, że prace na planie się rozpoczęły.

Lucyfer sezon 5 – rozpoczęły się zdjęcia

Na jednym z oficjalnych profili Netfliksa pojawiło się zdjęcie załogi Lucka. Z podpisu dowiadujemy się, że z dniem 7 września ruszyły zdjęcia do ostatniej części serialu.

Tym razem decyzja o zakończeniu produkcji jest nieodwracalna, o czym jakiś czas temu poinformowała fanów Ildy Modrovich.

– Jesteśmy im wdzięczni za to, że dali nam w ogóle nowe życie. I szansę na zakończenie tej historii w taki sposób, na który zasługuje. I oczywiście, nic z tych rzeczy nie miałoby miejsca, gdyby nie WY. Nigdy nie przestaniemy za to dziękować. To było i jest bardzo piękne i wyjątkowe doświadczenie. Tak więc w imieniu obsady i Joego, czekamy z niecierpliwością na finałowy sezon! – napisała showrunnerka.

Lucyfer sezon 5 – co zobaczymy w 1. odcinku?

Co już wiemy o finałowym sezonie "Lucyfera"? Twórcy serialu nie zdradzili na razie większych spoilerów. Wiemy, że mają bardzo konkretny plan i że pierwsza scena to jedna z "lepszych rzeczy, na jakie kiedykolwiek wpadli", jak powiedział Joe Henderson. Moldrovich dodała z kolei, że showrunnerzy mają w zanadrzu jeszcze jedną "bardzo fajną zabawkę, którą będą mogli pograć" i zarazem motyw przewodni sezonu

Finałową odsłonę przygód Lucka rozpocznie odcinek zatytułowany "Really Sad Devil Guy". Tytuły odcinków są zaczerpnięte z pojawiających się w nim dialogów. Czego zatem możemy się spodziewać w premierze 5. sezonu? Wszystko wskazuje na to, że spotkamy się z uroczym Diabłem w momencie, gdy będzie on wyjątkowo smutny. Czyżby tak podziałał na niego powrót do piekła?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie