Najbardziej oczekiwane nowe seriale jesieni 2019

Fot. HBO/Netflix

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Do listy najbardziej oczekiwanych powrotów tej jesieni dodajemy nowości. Oto nasza dziesiątka, a w niej m.in. "Watchmen", "Mroczne materie", "The Politician" i netfliksowy "Wiedźmin".

10. Perfect Harmony - premiera 26 września w USA

Koniec września i początek października to tradycyjnie wysyp seriali stacji ogólnodostępnych. Wśród nich są może ze dwa, trzy tytuły, na które czekamy z umiarkowanym entuzjazmem (np. "Evil" Roberta i Michelle Kingów), ale do naszego top 10 załapał się tylko jeden: nowa komedia NBC, która już na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejny oryginalny i niegłupi mainstreamowy sitcom tej stacji, a do tego ma Bradleya Whitforda w roli głównej.

"Perfect Harmony" będzie opowiadać o pogubionym życiowo byłym profesorze muzyki z Princeton (w tej roli Whitford), który przypadkiem trafia na próbę chóru w kościele w małym miasteczku. A tam znajduje grupkę śpiewaków, "którzy są rozstrojeni na więcej niż jeden sposób". Profesor i jego nowi znajomi nie do końca do siebie pasują, ale "mogą być idealnym miksem indywidualistów, którzy pomogą sobie nawzajem znaleźć nową drogę i odkryć małe szczęścia, kiedy wszyscy potrzebują tego najbardziej" – czytamy w oficjalnym opisie.

Czy "Perfect Harmony" da radę złapać jesienią swój rytm i stanie się czymś więcej niż kolejnym sympatycznym pomysłem, "z którego mogło coś być"? Naprawdę na to liczymy, bo za chwilę powstanie duża luka po "The Good Place". Oby serial tworzony przez Lesley Wake Webster ("Life in Pieces", "Speechless") dał radę ją wypełnić choć częściowo. Potencjał naszym zdaniem jest. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA