Najbardziej oczekiwane serialowe powroty jesieni 2019

Fot. AMC/Adult Swim/Netflix

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Za chwilę jesień, a wraz z nią setki powracających seriali. Wybraliśmy 10 tytułów, na które czekamy najbardziej, od "The End of the F***ing World", aż po "The Crown" i film "Breaking Bad".

10. The End of the F***ing World (sezon 2) – premiera w listopadzie na Netfliksie

The End of the F***ing World sezon 2

"The End of the F***ing World" (Fot. Netflix)

Informacja sprzed kilku dni, że "The End of the F***ing World" wraca jeszcze tej jesieni, rzeczywiście mnie ucieszyła, choć należałam do umiarkowanych zwolenników tego, żeby 2. sezon w ogóle powstał. Jeśli twórcy zdecydują się pociągnąć historię dalej bez Alexa Lawthera (nie wiem, czy tak będzie, ale wydaje mi się to prawdopodobne), mam wrażenie, że to może już nie być to samo. Z drugiej strony, pytanie brzmi, czy aby na pewno chciałabym więcej tego samego.

Telewizja Channel 4, która tworzy serial, ujawniła, ze akcja 2. sezonu zacznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. Alyssa (Jessica Barden) wciąż zmaga się z tym, co spotkało na plaży Jamesa (Lawther). Do obsady dołączy Naomi Ackie ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", "Lady Macbeth"), która zagra Bonnie, outsiderkę o trudnej przeszłości, mającą tajemniczy związek z Alyssą. O nowych odcinkach wiemy też, że scenarzystką wciąż będzie Charlie Covell, która napisała 1. sezon.

Wszystko to razem daje nadzieję, że "The End of the F***ing World" nas nie zawiedzie, nawet jeśli w 2. sezonie opowie zupełnie inną historię, a w obsadzie nie będzie świetnego Lawthera. Liczę też, że nie zawiedzie nas Netflix – poprzednia seria pokazywana była poza Wielką Brytanią z kilkumiesięcznym opóźnieniem, teraz fajnie byłoby móc oglądać serial na bieżąco. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA