Poznaliśmy prawdziwą datę premiery "Wiedźmina"? Holenderski Netflix przypadkiem wypuścił informację

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Pojawiła się trzecia już prawdopodobna data premiery serialu "Wiedźmin". Tym razem za przeciek odpowiada sam Netflix, więc jest szansa, że to jest ta właściwa data, na którą czekaliśmy.

Choć serialowy "Wiedźmin ma już zwiastun, Netflix trzyma nas w niepewności co do daty premiery. Pierwsze nieoficjalne informacje mówiły o 20 grudnia, potem jeden z producentów zasugerował listopad, a teraz mamy datę numer 3.

Wiedźmin – kiedy premiera serialu na Netflix?

Wypuścił ją sam Netflix, a dokładniej holenderski oddział, który podał liczbę dni do kolejnych premier platformy. Na liście znalazły się produkcje zapowiedziane, jak "The Politician", "The Crown" czy "El Camino: Film Breaking Bad", a także takie, których daty do tej pory nie podano, w tym 3. sezon "Atypowego", 2. sezon serialu "Ty" i "Wiedźmin". Zgodnie z podaną informacją, premiera wyczekiwanej adaptacji książek Andrzeja Sapkowskiego będzie miała miejsce 17 grudnia 2019 roku.

Post, który pojawił się na Facebooku, został szybko zdjęty, ale wcześniej zdążyło pojawić się pod nim ponad 700 reakcji i tysiąc komentarzy. A ponieważ w internecie nic nie znika, informacja rozprzestrzeniła się szybko wśród fanów "Wiedźmina".

Wiedźmin data premiery Netflix

Czy Netflix faktycznie wypuści "Wiedźmina" we wtorek 17 grudnia? Za 20 grudnia przemawiał fakt, że to piątek, czyli ulubiony dzień Netfliksa. Z drugiej strony, widać, że platforma nie trzyma się tego dnia sztywno. Coraz więcej seriali ma premiery w czwartki, a i inne dni nie są całkiem wykluczone (przykładowo 3. sezon "The Crown" ma pojawić się w niedzielę).

Wiedźmin – opis i zwiastun serialu Netflix

Zgodnie z oficjalnym opisem od Netfliksa, serialowy "Wiedźmin" będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Akcja dzieje się na Kontynencie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i gdzie dobro i zło nie dają się tak łatwo rozróżnić. Główne role grają Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Cholatra (Yennefer) i Freya Allan (Ciri). 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Na razie się pojawił się tylko jeden zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.