Kolejne gwiazdy w obsadzie "The Politician" – zobaczcie nową zapowiedź i świetne plakaty serialu Netfliksa

"The Politician" (Fot. Netflix)

Podczas gali rozdania Emmy Netflix pokazał nowy zwiastun "The Politician" i zaprezentował kolejne gwiazdy w obsadzie. Wśród nich Judith Light i Bette Midler.

Podczas ceremonii rozdania Emmy Netflix zaprezentował zapowiedzi swoich nowości. Zobaczyliśmy Jessego Pinkmana w nowym teaserze filmu "Breaking Bad", promował się też "The Politician". I nie chodzi tylko o to, że Gwyneth Paltrow wręczała jedną z głównych nagród na gali.

The Politician – zwiastun serialu z gali Emmy

Netflix wypuścił nowy zwiastun, ujawniając w nim kilka gwiazd, o których obecności w serialu wcześniej nie informowano – przede wszystkim Judith Light i Bette Midler. Aktorki zagrają postacie o ciekawych nazwiskach: Dede Standish i Hadassah Gold.

W serialu, opowiadającym o tym, jak zostać zwycięzcą, pojawi się mnóstwo laureatów różnych nagród: Gwyneth Paltrow (Oscar, Emmy, Złoty Glob), Ben Platt (Emmy, Grammy, Tony), Jessica Lange, (Oscar, Emmy, Złoty Glob, Tony), Dylan McDermott (Złoty Glob). Light i Midler oczywiście też są zwyciężczyniami – pierwsza ma na koncie Emmy i Tony, druga Emmy, Grammy, Tony, a także Złote Globy.

Głównym bohaterem "The Politician" jest Payton Hobart (Ben Platt, "Pitch Perfect"), bogaty licealista z Santa Barbara w Kalifornii, który wiedział, że chce być prezydentem USA, odkąd skończył siedem lat. Ale najpierw musi sobie poradzić w najbardziej zdradliwym środowisku politycznym ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian.

Aby zostać wybranym na przewodniczącego szkoły, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i pozostać na swojej ścieżce do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć bezlitosnych przeciwników ze szkolnej ławki, nie poświęcając swoich wartości moralnych i umiejętnie budowanego wizerunku. "The Politician" ma być satyryczną opowieścią, pokazującą, czego potrzeba, żeby stworzyć polityka.

1. sezon "The Politician" będzie liczyć osiem odcinków. Serial ma być antologią, co sezon prezentującą inną historię z polityką w roli głównej.

Premiera The Politician 27 września na Netfliksie

Wybory Paytona Hobarta serial

Wybory Paytona Hobarta serial

Wybory Paytona Hobarta serial

REKLAMA