Kolejny wielki powrót do "Breaking Bad" potwierdzony. Kto na pewno pojawi się w filmie "El Camino"?

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

0

Plotki mówiące, że w "El Camino: Filmie Breaking Bad" wróci część głównej obsady serialu, potwierdzają się. Kolejny aktor przyznał, że go zobaczymy w filmie – i to bardzo oczekiwany powrót!

Już tylko kilkanaście dni zostało do premiery filmu "El Camino", będącego kontynuacją losów Jessego Pinkmana z "Breaking Bad", a my wciąż niewiele wiemy o fabule. Pełnego zwiastuna jeszcze nie ma, podczas nagród Emmy pojawił się za to teaser z Aaronem Paulem wracającym do swojej najlepszej roli. Wiemy z niego, że w filmie zobaczymy wydarzenia dziejące się bezpośrednio po finale serialu.

El Camino – Jonathan Banks w filmie Breaking Bad

Co jeszcze zobaczymy? Prawdopodobnie retrospekcje. Potwierdza to informacja, która również pojawiła się podczas gali rozdania Emmy. Jonathan Banks, nominowany za "Better Call Saul", potwierdził w rozmowie z ET Canada, że wystąpił w "El Camino" w roli Mike'a. Na pytanie, czy będzie w filmie, Banks bardzo cicho odpowiedział: "Tak", po czym dodał:

– Wiesz, uderzą mnie w głowę, że to mówię, ale tak, czemu nie? Nikt z nich tak czy siak za mocno nie bije.

Następnie Banks zdradził, jak najlepiej dziękować, kiedy wygrywa się ważną nagrodę: mówi się "Dziękuję" jak Clark Gable, po czym wraca się na swoje miejsce. Niestety, serialowy Mike nie miał okazji ukraść Gable'owi przemowy, bo raz jeszcze przegrał walkę o Emmy.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w "El Camino: Filmie Breaking Bad" zobaczymy jak "po dramatycznej ucieczce Jesse musi pogodzić się ze swoją przeszłością, aby wykuć jakiegoś rodzaju przyszłość". W filmie na pewno powrócą Charles Baker (Skinny Pete), Matt L. Jones (Badger) i Jonathan Banks (Mike). Nieoficjalne informacje mówią, że wrócić mają także Jesse Plemons (Todd), Robert Forster (Ed), Tess Harper (mama Jessego), Kevin Rankin (Kenny) oraz Krysten Ritter (Jane) i Bryan Cranston (Walter White).

Scenarzystą i reżyserem "El Camino" jest Vince Gilligan, twórca serialu.

El Camino: Film Breaking Bad – kiedy premiera?

"El Camino" dostępne będzie na Netfliksie 11 października. W USA film ma być także wyświetlany w kinach na specjalnych pokazach w ponad 60 miastach.