Octavia Spencer i Aaron Paul w teaserze "Truth Be Told" – kryminału Apple TV+ w gwiazdorskiej obsadzie

"Truth Be Told" (Fot. Apple TV+)

Zbrodnie sprzed lat, kryminalne podcasty i znakomita obsada na czele z laureatką Oscara Octavią Spencer. Zobaczcie, jak prezentuje się "Truth Be Told" od Apple TV+.

"Jestem za prawdą, bez względu na to, kto ją mówi. Jestem za sprawiedliwością, bez względu na to dla kogo lub przeciwko komu". Cytatem Malcolma X Apple TV+ zapowiada jedną ze swoich najbardziej intrygujących premier. "Truth Be Told" obiecuje bliżej przyjrzeć się amerykańskiej obsesji na punkcie podcastów o prawdziwych zbrodniach.

Aaron Paul i Octavia Spencer w serialu Apple TV+

W "Truth Be Told" Octavia Spencer gra Poppy Parnell, nieugiętą dziennikarkę śledczą, która tworząc podcast próbuje odkryć prawdę stojącą za wątpliwym wyrokiem za morderstwo sprzed dekad. W roli mężczyzny, do którego osadzenia sama mogła się przed laty przyczynić wystąpi Aaron Paul i właśnie tę dwójkę pokazuje krótki teaser zaprezentowany przez Apple TV+:

Serial stworzony przez Nichelle Tramble Spellman jest inspirowany powieścią "Czy już zasnęłaś" autorstwa Kathleen Barber. Twórczyni "Truth Be Told" w rozmowie z Entertainment Weekly opisuje go jako "kryminał o długofalowych efektach, jakie zbrodnie wywierają na rodzinach."

Octavia Spencer zapowiada, że jej bohaterka "musi docieć, czy przyczyniła się do skazania niewinnego chłopaka". Aktorka dodała, że serial "bada konsekwencje sytuacji, w której pościg za sprawiedliwością dzieje się w sferze publicznej".

truth be told serial apple zwiastun

Obok nagrodzonej Oscarem Octavii Spencer oraz Aarona Paula w znakomitej obsadzie "Truth Be Told" wystąpią także Lizzy Caplan ("Castle Rock"), Elizabeth Perkins ("Ostre przedmioty"), Mekhi Phifer ("Ostry dyżur"), Michael Beach ("The 100"), Katherine LaNasa ("Dynastia"), Tracie Thoms ("9-1-1"), Haneefah Wood ("One Day at a Time") oraz Ron Cephas Jones ("This Is Us").

Truth Be Told – kiedy premiera serialu Apple?

Wśród premier, które Apple TV+ szykuje na swój start 1 listopada (także w Polsce) na razie nie ma "Truth Be Told". Jednak na debiut serialu nie powinniśmy czekać długo. Według Entertainment Weekly premiera produkcji szykowana jest na grudzień.

REKLAMA