"Supernatural" przewidziało, że Jared Padalecki będzie strażnikiem Teksasu? Zobaczcie klip z 6. sezonu serialu

"Supernatural" (Fot. CW)

Jared Padalecki zostanie strażnikiem Teksasu, bo widać było mu to pisane. W 6. sezonie "Supernatural" jest odcinek, w którym Dean Winchester żartobliwie przedstawia swojego brata jako Walkera.

"Supernatural" skończy się po nadchodzącym sezonie, a Jared Padalecki już ma nową pracę. Odtwórca roli Sama Winchestera zagra Cordella Walkera, strażnika Teksasu w nowej wersji kultowego serialu.

Strażnik Teksasu jako żart w Supernatural

"Strażnik Teksasu" i rola Chucka Norrisa to obiekt licznych żartów i memów, nic więc dziwnego, że pojawił się takowy również w "Supernatural". Dokładniej, miało to miejsce w odcinku "Frontierland" z 2011 roku, w którym bracie Winchesterowie podróżują w czasie i lądują na Dzikim Zachodzie. Dean (Jensen Ackles) przedstawia Sama (Padalecki) jako "Walkera, strażnika Teksasu". To oczywiście żart z jego strony, który, tak się składa, ma szansę zamienić się w rzeczywistość.

Strażnik Teksasu – Jared Padalecki zagra Walkera

Padalecki ma wcielić się w Walkera w reboocie "Strażnika Teksasu", którego sccenariusz pisze Anna Fricke ("Valor"). Nowy Walker będzie odmłodzoną wersją tego, którego świetnie zdamy. To wdowiec i ojciec dwójki dzieci, który wraca do Austin, po tym jak dwa lata pracował pod przykrywką – i odkrywa, że w domu jest jeszcze więcej do zrobienia. Podobnie jak Chuck Norris w oryginalnym serialu, Walker dostanie partnerkę w pracy.

Serial jeszcze nie został zamówiony, na razie jest na etapie szukania stacji. Zainteresowany jest CBS, który emitował oryginał (i pokazuje rebooty "Magnuma" oraz "MacGyvera"), a także CW, które jest domem "Supernatural".

REKLAMA