Niekończący się wyścig kosmiczny w pełnym zwiastunie "For All Mankind" – serialu twórcy "Battlestar Galactica"

"For All Mankind" (Fot. Apple)

Twórca "Battlestar Galactica" i platforma Apple w listopadzie zabiorą nas w kosmos. Zobaczcie pełny zwiastun serialu "For All Mankind", w którym zagra Joel Kinnaman.

1 listopada startuje serwis Apple TV+, a wraz z nim "For All Mankind", nowa produkcja Ronalda D. Moore'a ("Battlestar Galactica", "Outlander"). Zobaczymy w niej alternatywną wersję historii wyścigu kosmicznego.

For All Mankind – zwiastun serialu Apple+

Akcja serialu stworzonego przez Moore'a, Matta Wolperta i Bena Nedivi dzieje się w świecie, w którym kosmiczny wyścig między USA i ZSRR nigdy się nie skończył, po tym jak temu drugiemu krajowi udało się wysłać człowieka na Księżyc.

Jak pokazuje zwiastun, Stany szybko zabierają się do kontrataku. Prezydent USA wpada na pomysł, żeby wysłać kobietę na Księżyc. Jedyny problem? W NASA nie ma jeszcze kobiet astronautek.

1. sezon "For All Mankind" ma rozgrywać się w latach 60. i 70., a serial już zaplanowany jest na kolejne sezony. W produkcji wystąpią m.in. Joel Kinnaman ("The Killing"), Michael Dorman ("Patriot"), Sarah Jones ("The Path"), Shantel VanSanten ("Shooter"), Wrenn Schmidt ("The Looming Tower") oraz Jodi Balfour ("The Crown").

For All Mankind – kiedy premiera serialu?

Składający się z 10 odcinków 1. sezon "For All Mankind" będzie jedną z pierwszych produkcji dostępnych w Apple TV+. Premiera 1 listopada, razem z takimi tytułami, jak "See", "Dickinson" i "The Morning Show". Więcej o Apple TV+ piszemy tutaj.

REKLAMA