Młodość w świecie zombie – mamy pierwsze zdjęcia z nowego spin-offu "The Walking Dead"

"The Walking Dead: World Beyond" (Fot. AMC)

Wprawdzie drugi spin-off "The Walking Dead" nie ma jeszcze tytułu, ale co nieco już o nim wiemy. A teraz możemy też zobaczyć, jak będzie wyglądał, bo AMC pokazało pierwsze zdjęcia.

"Monument" – tak roboczo nazywana jest trzecia już produkcja osadzona w uniwersum "The Walking Dead", która ma nieco odświeżyć serialowy świat. Opowie ona bowiem o nowym pokoleniu bohaterów, którzy nie znają życia innego niż to po apokalipsie. "Niektórzy staną się bohaterami, inni złoczyńcami. Ostatecznie, wszyscy zostaną na zawsze odmienieni" – czytamy w opisie serialu, który jak dotąd miał tylko krótki teaser.

The Walking Dead – zdjęcia z nowego spin-offu

Teraz pojawiły się zaś pierwsze zdjęcia, na których możemy bliżej przyjrzeć się nowym postaciom, w tym głównym bohaterkom, czyli Hope (Alexa Mansour) i Iris (Aliyah Royale). Ponadto w obsadzie są również Nico Tortorella (Felix), Annet Mahendru (Huck), Hal Cumpston (Silas) i Nicolas Cantu (Elton). Oczywiście nie może także zabraknąć trupów.

TWD spin-off

The Walking Dead

The Walking Dead spin-off

The Walking Dead spin-off

TWD nowy serial

The Walking Dead nowy serial

The Walking Dead – kiedy premiera spin-offu?

Twórcami najnowszej odsłony "The Walking Dead" będą odpowiadający za cały cykl Scott M. Gimple oraz jeden ze scenarzystów serii, Matt Negrete. Premiery możemy spodziewać się na wiosnę przyszłego roku, za to znacznie wcześniej, bo już za kilka dni wraca serial-matka. Premiera 10. sezonu "The Walking Dead" na FOX-ie już 7 października.

REKLAMA