Potwory z "Big Mouth" dostaną własny spin-off! Netflix zamawia "Human Resources"

"Human Resources" (Fot. Netflix)

"Big Mouth" wróciło dziś z 3. sezonem i świetną wiadomością dla fanów. Netflix zamówił spin-off serialu zatytułowany "Human Resources".

Zamówienie "Big Mouth" na kolejne trzy sezony do dla Netfliksa ewidentnie za mało. Platforma ogłosiła właśnie, że powstanie spin-off serialu stworzonego przez Nicka Krolla, Andrew Goldberga, Marka Levina oraz Jennifer Flackett , zatytułowany "Human Resources". Tym razem opowiadający o serialowych potworach.

Human Resources – poznajcie spin-off Big Mouth

W przeciwieństwie do "Big Mouth", które w towarzystwie swoich kosmatych stworów opowiada o trudach wieku dojrzewania, "Human Resources" ma być komedią osadzoną w miejscu pracy – jeśli wierzyć tytułowi, w dziale kadr świata potworów.

Netflix nie zdradza na razie wielu informacji o nowym projekcie, ale dostaliśmy już pierwsze spojrzenie na animację, w której tytuł komedii opatrzony jest hasłem "Zarządzamy ludźmi":

Informację o zamówieniu nowego serialu podał Nick Kroll na nowojorskim Comic-Conie, dodając, że razem z innymi twórcami są "bardzo podekscytowani perspektywą opowiedzenia wielu różnorodnych historii, nie tylko o dojrzewaniu, ale o całym życiu".

Fani "Big Mouth" mogą więc przynajmniej przez kilka następnych lat być spokojni o dalszy los animacji i jej spin-offu na Netfliksie. Oryginalny serial ma już zamówienie do 6. sezonu, a od dziś możecie oglądać 3. sezon animacji.

REKLAMA