Motyw muzyczny "Sukcesji" odtworzony w Mario Paint. To jest tak dziwne, że aż świetne!

"Sukcesja" (Fot. HBO)

0

Jak brzmi wpadająca w ucho muzyka rozpoczynająca każdy odcinek "Sukcesji" wykonana na generatorze dźwięków Mario Paint? Równie wyjątkowo, co w oryginale! Posłuchajcie.

W pamięć widza oglądającego "Sukcesję" zapada wiele rzeczy – ociekający cynizmem humor, bohaterowie, którzy w swoich rodzinnych spiskach biją Lannisterów na łeb, na szyję, a także muzyka. Bynajmniej nie mówimy o rapie w wykonaniu Kendalla, który mieliście (nie)szczęście słyszeć w najnowszym odcinku, tylko o nagrodzonym w tym roku statuetką Emmy motywie muzycznym serialu.

Sukcesja – motyw muzyczny w wersji Mario Paint

Charakterystyczna czołówka "Sukcesji" została już przerobiona choćby przez Gary'ego Janettiego. Scenarzysta i producent "Family Guya" podłożył muzykę z serialu do migawek z życia królowej Elżbiety II, księcia Harry'ego, księcia Williama, Kate Middleton i Meghan Markle.

Wpadająca w ucho melodia stworzona przez Nicholasa Britella zainspirowała także Adama Catino do stworzenia kolejnej przeróbki. Entuzjasta gry w Tetrisa postanowił odtworzyć motyw muzyczny "Sukcesji" w Mario Paint, generatorze muzyki wykorzystującym słynną postać z gry komputerowej. Efekt? Dla nas rewelacja!

Nowe odcinki Sukcesji w poniedziałki w HBO