"Rick i Morty" – zwiastun i data premiery 4. sezonu. Jakie pokręcone przygody czekają nas tym razem?

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

4. sezon serialu "Rick i Morty" wreszcie ma dokładną datę premiery i pełny zwiastun. A w nim mnóstwo dobrych rzeczy, od wampirzej zarazy Morty'ego aż po powrót pana Poopybutthole'a.

"Czekaliśmy zdecydowanie za długo" – słyszymy na dzień dobry w zwiastunie 4. sezonu "Ricka i Morty'ego". To oczywiście ukłon twórców w kierunku widzów, którzy czekają na nowe odcinki od października 2017 roku.

Rick i Morty sezon 4 – zwiastun nowych odcinków

Telewizja Adult Swim podała wreszcie datę premiery 4. serii, a także wypuściła pełny zwiastun, zapowiadający nowe przygody duetu składającego się z genialnego, socjopatycznego dziadka i wnuka, który podróżuje z nim przez wszechświat, nawet jeśli bardziej się boi, niż chce. W tym sezonie Morty'ego czekają kolejne ciężkie przeżycia, na czele z czymś, co wygląda jak wampirzy wirus.

W zwiastunie pojawia się także Summer, siostra Morty'ego, nasz dawno niewidziany znajomy Mr. Poopybutthole oraz kosmita Gloatie, którego gra Taika Waititi. Oprócz niego w obsadzie gościnnej 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" znajdują się Paul Giamatti, Sam Neil i Kathleen Turner.

Rick i Morty sezon 4 – kiedy premiera?

4. sezon serialu, stworzonego przez Dana Harmona i Justina Roilanda, będzie liczyć 10 odcinków. Premiera w USA w telewizji Adult Swim 10 listopada, przy czym jest haczyk – w tym roku dostaniemy tylko pięć odcinków, kolejne będą w przyszłym. W tym momencie nie wiadomo, czy w Polsce będziemy mogli oglądać serial na bieżąco.

Wiadomo za to, że "Rick i Morty" zostaną z nami na dłużej. Serial ma zamówienie na 70 odcinków, a twórcy nie wykluczają, że na tym się nie skończy. Obiecują również, że tak długich przerw w emisji już nie będzie.