Wiemy, kiedy wraca "The End of the F***ing World". Zobaczcie nowe zdjęcia z 2. sezonu brytyjskiego serialu

"The End of the F***ing World" (Fot. Channel 4/Netflix)

"The End of the F***ing World" wraca z 2. sezonem w listopadzie. Netflix podał dokładną datę premiery nowych odcinków, mamy też zdjęcia, a na nich Alyssę w zastanawiającej sytuacji.

"The End of the F***ing World" to młodzieżowy fenomen prosto z Wysp Brytyjskich, który prawie dwa lata temu zrobił międzynarodową furorę dzięki Netfliksowi. Wtedy platforma pokazywała go z opóźnieniem, teraz tak już nie będzie.

Serial wraca z 2. sezonem w poniedziałek 4 listopada na Channel 4 w Wielkiej Brytanii i 5 listopada w innych krajach na Netfliksie. Channel 4 pokaże cały sezon w cztery dni, emitując po dwa odcinki dziennie pomiędzy 4 a 7 listopada. W streamingu ma być od razu dostępna 8-odcinkowa całość (przy czym na Wyspach na All4, wszędzie indziej na Netfliksie).

The End of the F***ing World – co w 2. sezonie?

Akcja 2. sezonu "The End of the F***ing World" zacznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. Alyssa (Jessica Barden) wciąż zmaga się z tym, co spotkało na plaży Jamesa (Alex Lawther), chłopaka, z którym uciekła z domu. Czy James jeszcze wróci w serialu? Channel 4 nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Zdjęcia promocyjne też nie mówią nic o Jamesie, za to sugerują tajemnicę innego rodzaju. Widzimy Alyssę w sukni ślubnej przed drewnianą kawiarnią w lesie – i jest to widok z gatunku smutnych. "Jestem Alyssa. Mam 19 lat. Wydawało mi się, że już przeżyłam najbardziej g***iany dzień mojego życia" – głosi podpis pod plakatem.

The End of the F***ing World sezon 2 kiedy premiera

Na drugim udostępnionym zdjęciu mamy Gusa, właściciela motelu, którego gra Tim Key ("Alan Partridge: Alpha Papa").

The End of the F***ing World sezon 2 kiedy premiera

Kolejnym nowym dodatkiem do obsady jest Naomi Ackie ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", "Lady Macbeth"), która zagra Bonnie, outsiderkę o trudnej przeszłości, mającą tajemniczy związek z Alyssą. Zdjęcie znajdziecie tutaj.

2. sezon The End of the F***ing World od 5 listopada na Netfliksie

The End of the F***ing World sezon 2

REKLAMA