Jennifer Aniston i Reese Witherspoon odegrały po latach ulubioną scenę z "Przyjaciół"

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

0

Siostry Green z powrotem na ekranie – przynajmniej na moment. Jennifer Aniston i Reese Witherspoon odegrały po latach jedną ze swoich wspólnych scen z "Przyjaciół".

Choć już niedługo Jennifer Aniston i Reese Witherspoon pokażą się na ekranie jako rywalki w "The Morning Show", dla fanów "Przyjaciół" aktorki na zawsze pozostaną serialowymi siostrami. W 2000 roku Witherspoon zagrała w dwóch odcinkach sitcomu Jill Green, siostrę Rachel. I jak pokazuje jeden z ich wspólnych wywiadów, panie cały czas miło wspominają ten występ.

Witherspoon i Aniston w scenie z Przyjaciół

Podczas wywiadu związanego z nadchodzącym serialem Apple TV+ aktorkom pokazano zdjęcie z jednego z odcinków z Witherspoon, na co ta zasugerowała, że mogą odegrać swoje dialogi. I choć potrzeba było nieco przypomnienia, to zaledwie po chwili obie aktorki odtworzyły scenę sprzed prawie 20 lat:

Witherspoon i Aniston zaskakująco szybko wskoczyły z powrotem w role sióstr Green, nawet jeśli, jak zauważa TV Guide, ich ulubione kwestie były z innego odcinka niż tego pokazanego na zdjęciu, a cytaty brzmiały jednak nieco inaczej w oryginale.

Ich wspólna scena z "Przyjaciół" to kolejna gratka dla fanów w sam raz na 25-lecie premiery serialu. W zeszłym tygodniu Jennifer Aniston pobiła rekordy w zdobyciu obserwujących na Instagramie po dodaniu zdjęcia z całą obsadą kultowego sitcomu.

Aktorkę w jej pierwszej głównej roli serialowej od czasu "Przyjaciół" u boku Reese Witherspoon będzie można oglądać w "The Morning Show" już od 1 listopada na Apple TV+.

Przyjaciele dostępni są na Netfliksie