Zwiastun 3. sezonu "The Crown" prezentuje nową obsadę i zapowiada kolejne wyzwania dla brytyjskiej monarchii

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

Olivia Colman zasiądzie na brytyjskim tronie w "The Crown" już tego listopada. Zobaczcie, jak zapowiada się 3. sezon serialu Netfliksa.

Po prawie dwóch latach przerwy "The Crown" już w listopadzie wraca na Netfliksa z kolejnym sezonem, a wraz z nim całkiem nowa obsada. Platforma zaprezentowała pierwszy pełny zwiastun nadchodzących odcinków serialu Petera Morgana, a w nim w końcu bliższe spojrzenie na Olivię Colman jako Elżbietę II, Tobiasa Menziesa jako Filipa oraz inne nowe twarze w obsadzie.

The Crown – zwiastun 3. sezonu brytyjskiego serialu

"Nie możesz się zachwiać. Kraj upadnie, jeśli ty tak stwierdzisz" – słyszy w trailerze Królowa, a widząc zmieniającą się Wielką Brytanię, ciężko nie zauważyć, że przed monarchią szczególnie wymagające czasy. Księżniczka Małgorzata zapewnia, że monarchia polega na tym, że "tuszujemy pęknięcia", ale w zwiastunie nowego sezonu wydaje się to coraz trudniejsze:

Czego możemy spodziewać się w 3. sezonie historii brytyjskiej rodziny królewskiej? Przede wszystkim zobaczymy na ekranie zmieniający się świat końca lat 60. oraz następnej dekady. Z jednej strony protesty w kraju, dekolonizacja Afryki i Karaibów oraz podbój kosmosu. Z drugiej coraz silniejsze zainteresowanie mediów rodziną Elżbiety II, w tym przede wszystkim następcą tronu, Karolem (Josh O'Connor).

Zwiastun 3. sezonu zapowiada, że serial bliżej przyjrzy się relacji Karola z Camillą Shand (Emerald Fennell). Nie zabraknie też miejsca na historię małżeństwa Małgorzaty (Helena Bonham Carter) i Antony'ego Armstrong-Jonesa (Ben Daniels). Helena Bonham Carter zapewnia, że poprzez kontakt z medium dostała błogosławieństwo od zmarłej w 2002 roku siostry Królowej.

Oprócz wyżej wymienionych aktorów, w nowej obsadzie "The Crown" pojawią się także m.in. Marion Bailey jako Królowa Matka, Erin Doherty jako księżniczka Anna, siostra Karola oraz Jason Watkins w roli kolejnego premiera Harolda Wilsona.

The Crown wraca na Netfliksa 17 listopada