"Wspaniała pani Maisel" jako gra planszowa? Amazon wie, jak promować 3. sezon serialu

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon)

Z okazji zbliżającego się 3. sezonu "Wspaniałej pani Maisel" firma Hasbro wraz z Amazon Prime stworzyli nawiązującą do serialu grę plaszową. Jak nietrudno się domyślić, jest "wspaniała".

Na 3. sezon "Wspaniałej pani Maisel" musimy poczekać do grudnia, ale już ruszyła maszyna promocyjna. Prócz zapowiedzi kolejnych odcinków, w których Minge i Susie będą podbijać świat, do sprzedaży trafi także cudowna gra planszowa.

Wspaniała pani Maisel – gra planszowa

Chcesz się przenieść do Nowego Jorku z lat 50. XX wieku i szukać sławy i fortuny w branży rozrywkowej? Jeśli tak, zagraj w grę planszową "The Game of Life: The Marvelous Mrs. Maisel". Przygotuj się również na wszystkie wzloty i upadki, których doświadczyła sama bohaterka serialu.

wspaniała pani maisel gra planszowa

Może wyjdziesz za mąż i będziesz mieć dzieci, kupisz wymarzony dom i udasz się na wakacje do Catskills i zrobisz z tego stand-up. Z drugiej strony, może wcale tego nie zrobisz, tylko rozwiedziesz się, będziesz rzucać nieśmiesznymi dowcipami i skończysz w obskurnym mieszkaniu. Wybierz swoją ścieżkę i dowiedz się, co szykuje dla ciebie życie – brzmi opis zabawy.

Cel gry pokrywa się oczywiście z planem pani Maisel, czyli zostać znanym na całym świecie komikiem. Jeśli ta sztuka się nie uda, wygrywa ten, kto ma najwięcej pieniędzy. W grę może zagrać maksymalnie 6 osób, a można ją nabyć oczywiście za pośrednictwem Amazona. W przedsprzedaży kosztuje 28 dolarów, natomiast sprzedaż regularna rusza 15 listopada.

wspaniała pani maisel gra planszowa

Dodajmy, że nie jest to pierwszy serial przeniesiony na planszę i kraty do gry. Wcześniej powstały już wersje Monopoly nawiązujące do "Gry o tron" czy "Stranger Things" oraz gra "Riverdale".

Wspaniała pani Maisel sezon 3 – premiera 6 grudnia na Prime Video

REKLAMA