"The Crown" – Emma Corrin jako Diana i Gillian Anderson jako Margaret Thatcher na zdjęciach z planu

"The Crown" (Fot. Netflix)

Wciąż czekamy na 3. sezon "The Crown", a 4. sezon już powstaje. Na nieoficjalnych zdjęciach zza kulis możecie podejrzeć serialową Dianę, a także Gillian Anderson w roli premier Thatcher.

W listopadzie na Netfliksie zadebiutuje 3. sezon "The Crown". Czekamy na niego już blisko dwa lata i jest szansa, że tak długi okres oczekiwania będzie w przypadku tego serialu raczej wyjątkiem niż regułą. 4. sezon już powstaje, a nieoficjalne zdjęcia z planu ujawniają, jak będą wyglądać dwie bardzo ważne postacie.

The Crown – księżna Diana w 4. sezonie serialu

Jak już pewnie wiecie, w 3. sezonie serialu zostanie wymieniona główna obsada. Olivia Colman ("Faworyta") przejmie rolę królowej Elżbiety, a Tobias Menzies ("Outlander") – księcia Filipa. Helena Bonham Carter pojawi się jako księżniczka Małgorzata, a Ben Daniels jako jej mąż, Antony Armstrong-Jones. Dorosłego księcia Karola zagra Josh O'Connor (oficjalne zdjęcie tutaj), a jego siostrę, księżniczkę Annę – Erin Doherty. Poznamy również nowego premiera Harolda Wilsona (Jason Watkins) i Camillę Shand, późniejszą Parker Bowles (Emerald Fennell).

Jeszcze więcej atrakcji czeka nas w kolejnym sezonie. Do serialu dołączy Emma Corrin ("Pennyworth") w roli księżnej Diany, której charakteryzacja robi wrażenie nawet na niezbyt wyraźnych zdjęciach.

Gillian Anderson – Margaret Thatcher z The Crown

Fani przyłapali także Gillian Anderson ucharakteryzowaną na Margaret Thatcher.

4. sezon "The Crown" zobaczymy prawdopodobnie w przyszłym roku, a tymczasem przed nami 3. sezon, w którym królowa Elżbieta i jej rodzina walczą, by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

3. sezon The Crown od 17 listopada na Netfliksie

REKLAMA