Dany, Jon Snow i Khal Drogo na jednym zdjęciu. Tak Emilia Clarke świętowała swoje 33. urodziny

"Gra o tron" (Fot. EW)

Matka Smoków i dwóch najważniejszych mężczyzn w jej życiu – Khal Drogo i Jon Snow – na jednym zdjęciu. Tak wyglądały urodziny Emilii Clarke.

Choć Jason Momoa, Kit Harington i Emilia Clarke nie mieli okazji odegrać w "Grze o tron" ani jednej wspólnej sceny, poza planem serialu łączy ich przyjaźń. Aktorzy często spotykają się w okolicznościach niezwiązanych z serialem.

Pamiętacie fotkę Emilii i Jasona z okazji jego urodzin? Teraz do ich wspólnego albumu dochodzi kolejna fotografia, a na niej Matka Smoków i dwaj najważniejsi mężczyźni w jej życiu, czyli Khal Drogo (Momoa) i Jon Snow (Harington).

Jason Momoa i Kit Harington świętują urodziny z Emilią Clarke

Khal Drogo opuścił "Grę o tron" po pierwszym sezonie, jednak nie tylko zaprzyjaźnił się z odtwórczynią roli Matki Smoków, ale i pozostał jedną z bardziej kojarzonych z serialem postaci. Z Jonem Snowem Dany spędziła niewiele więcej czasu, bo dwa sezony. Obie historie miłosne odegrały jednak ogromną rolę w życiu bohaterki.

Poza planem całe towarzystwo utrzymuje przyjacielskie relacje, a dowodem na to jest choćby zdjęcie z 33. urodzin Emilii.

Emilia Clarke i Jason Momona pojawili się też razem w programie "The Graham Norton Show", w którym gościem była również Camila Cabello. Piosenkarka przyznała, że jest ogromną fanką serialu, a wszystkie odcinki obejrzała zaledwie w miesiąc.

Gra o tron dostępna jest na HBO GO

REKLAMA