Kto z oryginalnej obsady wróci w nowej "Zemście"? Emily VanCamp komentuje reboot serialu ABC

"Zemsta" (Fot. ABC)

Zemsta Emily Thorne się zakończyła, teraz czas na jej następczynię. Czy pomagać jej będzie ten bohater, o którym myślimy? Emily VanCamp przyznaje, że twórcy jej zdradzili tę informację.

Wraca "Plotkara", wraca także "Zemsta", która w nowej wersji zaprezentuje kolejną bohaterkę, mającą wszelkie powody, by podpalić cały świat.

Zemsta – Emily VanCamp wie, kto wróci w reboocie

Nowy serial, który także ma nosić tytuł "Zemsta" ("Revenge"), opowie o młodej Latynosce, przybywającej do Malibu, żeby zemścić się na dynastii producentów leków, która jest odpowiedzialna za "morderstwo jej matki biochemiczki, zniszczenie jej rodziny i globalną epidemię". U jej boku ma pojawić się ktoś z oryginalnej "Zemsty".

Kto to będzie? Emily VanCamp w rozmowie z serwisem TV Insider zapewnia, że już zna tożsamość tej osoby, ale jej oczywiście nie zdradzi.

– Nie mogę powiedzieć, kto to będzie, ale przywracają konkretną osobę i ja kocham tę konkretną osobę. Także jest to ekscytujące – mówi aktorka, obecnie grająca w "Rezydentach".

Zemsta nowy serial kto wróci

Nowy serial będą współtworzyć showrunner oryginału, Mike Kelley, oraz Joe Fazzio, scenarzysta i producent oryginału. VanCamp mówi, że znała ich plany od pewnego czasu.

– Słyszałam o tym od Mike'a i Joego, którzy tworzą nową wersję, jakiś miesiąc temu. Naprawdę jestem szczęśliwa z ich powodu. To ekscytujące. To był wyjątkowy okres w moim życiu. Uwielbiałam robić ten serial i myślę, że ma po prostu świetny motyw przewodni. Zobaczymy, co się wydarzy. To bardzo ekscytujące! – zapewnia aktorka.

Zemsta – czy Nolan będzie w nowej wersji serialu?

A kim będzie "konkretna osoba", która wróci w nowej wersji? Większość fanów obstawia Nolana (Gabriel Mann), i to nie tylko dlatego, że chcielibyśmy jego powrotu. Jego powrót po prostu miałby sens. W finale oryginalnej "Zemsty" pojawił się mężczyzna, który poprosił Nolana o pomoc dla swojej niesłusznie oskarżonej matki. "Każdy ma to, na co zasłużył" – skomentowała Emily/Amanda z offu.

Nolan z takim bagażem doświadczeń mógłby więc oficjalnie zostać specem od zemsty w nowym serialu, a to, że widzowie go ciepło wspominają, na pewno nie zaszkodzi.

REKLAMA