Jak nazywa się główny bohater "The Mandalorian"? Pedro Pascal właśnie zdradził odrobinę za dużo

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

Bezimienny łowca działający na obrzeżach galaktyki już nie jest taki bezimienny. Grający główną rolę w "The Mandalorian" Pedro Pascal powiedział o parę słów za dużo. Uwaga na możliwe spoilery.

We wtorek światło dzienne ujrzała platforma Disney+, a wraz z nią jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku: osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen" "The Mandalorian". Disney bardzo dbał o to, żeby nie wyciekły żadne spoilery, i nic dziwnego, w końcu przygotowano naprawdę dużą niespodziankę już w 1. odcinku.

The Mandalorian – jak nazywa się główny bohater?

Nawet po premierze tajemnicą było imię głównego bohatera. I pozostałoby nią, gdyby nie wywiad, którego udzielił Pedro Pascal. To, co nas tutaj interesuje, zaczyna się w minucie 2:31. Pascal zupełnie nonszalancko mówi, że jego bohater nazywa się Dyn Jarrin (przy czym jest to jedna z wersji pisowni krążących po internecie, oficjalnej nie znamy) i jest tajemniczym samotnym rewolwerowcem, który przypomina postacie z westernów czy filmów o samurajach.

Wszystko wskazuje na to, że albo aktor się zapomniał, albo wywiad został zrobiony w momencie, kiedy jeszcze nie było wiadomo, że imię Mandalorianina będzie tak długo trzymane w tajemnicy.

Lucasfilm nie zdradził oficjalnej pisowni, mamy tylko to, co powiedział Pedro Pascal. A bez oficjalnej pisowni trudno spekulować, jakie to imię ma znaczenie i czy ma jakiekolwiek. Możemy się jednak domyślać, że postać nie okaże się nikim, kogo znamy z filmów spod znaku "Gwiezdne wojny". Prawdopodobnie nie jest też potomkiem Boby Fetta, o co go podejrzewano przed premierą.

Kolejne tajemnice "The Mandalorian" mają zostać odkryte już jutro, kiedy to Disney+ pokaże 2. odcinek. Następne odcinki będą wypuszczane w piątki, po jednym tygodniowo.

REKLAMA