To nie jest zwyczajne dziecko w zwiastunie "Servant" – thrillera Apple TV+ od M. Night Shyamalana

"Servant" (Fot. Apple TV+)

Kim jest Jericho? A może lepiej zadać pytanie – czym? Zobaczcie najnowszą zapowiedź thrillera psychologicznego "Servant" od twórcy "Szóstego zmysłu".

Jeśli pierwsze tajemnicze zapowiedzi i nazwisko M. Night Shyamalana nie utwierdziło was w przekonaniu, że "Servant" będzie serialem równie dziwnym, co niepokojącym, to najnowszy zwiastun produkcji zdecydowanie wam w tym pomoże. I być może da nadzieję na to, że platforma Apple TV+ zaprezentuje w końcu serial powyżej przeciętnej.

Servant – zwiastun serialu Apple TV+

"Servant" opowie o młodym małżeństwie, Dorothy (Lauren Ambrose) i Seanie (Toby Kebbell) Turnerach, którzy po wielkiej tragedii narażają się na działanie tajemniczych sił w swoim domu. Pierwszy zwiastun pokazał, jaki sposób znajdują małżonkowie na poradzenie sobie ze śmiercią dziecka – zatrudniają nianię do opieki nad lalką w jego kształcie.

Sam pomysł na lalkę przedstawiającą martwe dziecko już wydaje się czymś wyjętym wprost z horroru, ale jak się okazuje nawet bardziej mrożący krew w żyłach może być proces powstawania sobowtóra. I właśnie to, jak powstaje Jericho, możecie obejrzeć w najnowszym klipie promującym serial Apple TV+:

Obok Ambrose i Kebbella w serialu wystąpią także Nell Tiger Free ("Gra o tron") oraz Rupert Grint (seria "Harry Potter"). Twórcą "Servant" jest Tony Bagsallop ("Stacja Berlin"). M. Night Shyamalan ("Szósty zmysł") pełni rolę producenta wykonawczego oraz odpowiada za reżyserię premiery. 1. sezon będzie składać się z 10 półgodzinnych odcinków.

Premiera Servant 28 listopada w Apple TV+

REKLAMA