5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wataha" (Fot. HBO)

Nowy zwiastun 3. sezon "Watahy". Zdjęcie z planu 2. sezonu "The Mandalorian". Ryan Murphy o potencjalnym powrocie "Scream Queens". A oprócz tego crossover seriali z Arrowverse i nie tylko.

1. Wataha – nowy zwiastun 3. sezonu

6 grudnia w HBO wystartuje 3. sezon "Watahy", w którym serial ma przekroczyć kolejne granice, w tym polsko-ukraińską. Zobaczcie nowy zwiastun.

2. Sophia Di Martino w serialu o Lokim

Sophia Di Martino ("Yesterday") negocjuje rolę w serialu "Loki" u boku Toma Hiddlestona. Szczegóły na razie są trzymane w tajemnicy.

3. Zdjęcie z planu 2. sezonu The Mandalorian

Praca na planie 2. sezonu "The Mandalorian" już trwa. Jon Favreau wrzucił zdjęcie zza kulis.

4. Czy jest szansa na powrót Scream Queens?

Po finale 9. sezonu "American Horror Story" Ryan Murphy udzielił wywiadu serwisowi Deadline. Przetłumaczone fragmenty o AHS, a także projektach Netfliksa znajdziecie tutaj. Pojawiło się też pytanie, czy możliwy jest powrót "Scream Queens".

– Nie wiem. Musiałbym powiedzieć, że odpowiedzieć na to może studio, które zrobiło serial. Oczywiście ja teraz pracuję dla Netfliksa, ale gdybym mógł, to zrobiłbym wszystko, żeby go przywrócić. Emma powiedziała, że by to zrobiła, Lea Michelle powiedziała, że by to zrobiła, Jamie Lee Curtis, Abigail Breslin, Billie Lourd też są za. Także wszystko by zależało od tego, czy FOX tego chce. Myślę, że my wszyscy byśmy to zrobili. Myślę, że czekamy, aż do nas zadzwonią – powiedział Murphy.

5. Crossover Arrowverse – zobaczcie zdjęcia

8 grudnia rusza "Crisis on Infinite Earths", czyli tegoroczny crossover Arrowverse. W TVLine znajdziecie mnóstwo zdjęć.

crossover Arrowverse

crossover Arrowverse

REKLAMA