Poznajcie nowe dzieciaki z 2. sezonu "Sex Education". Kim są Viv, Isaac i Rahim?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Sami Outalbali, George Robinson i Chinenye Ezeudu dołączyli do obsady 2. sezonu "Sex Education". Kim są nowe dzieciaki w ekipie? Zobaczcie zdjęcia!

"Sex Education" wróci w 2020 roku z 2. sezonem, w którym powrócą dobrze nam znani bohaterowie i nastoletnie problemy z dojrzewaniem, seksem i tysiącem innych rzeczy. Będzie też świeża krew w obsadzie.

Sex Education sezon 2 – kim są nowe dzieciaki?

Netflix wypuścił serię nowych zdjęć z bohaterami, którzy pojawią się w 2. sezonie. George Robinson zagra Isaaca, nowego sąsiada Maeve, który wprowadzi dużo zamieszania.

Sex Education sezon 2 nowe dzieciaki

Chinenye Ezeudu wcieli się w Viv, wyjątkowo inteligentną prymuskę, która ma talent do wszystkiego poza miłością.

Sex Education sezon 2 nowe dzieciaki

Z kolei Sami Outalbali pojawi się w roli Rahima, francuskiego ucznia, który zwróci na siebie uwagę całego liceum Moordale.

Sex Education sezon 2 nowe dzieciaki

W 2. sezonie "Sex Education" zobaczymy jak Otis (Asa Butterfield), który dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve (Emma Mackey) pozostają dość napięte.

Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Dodatkowo pojawienie się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole. Więcej informacji i zdjęć z 2. sezonu "Sex Education" znajdziecie tutaj.

Premiera 2. sezonu Sex Education w 2020 roku