"Ty" wraca na zdjęciach z 2. sezonu. Zobaczcie, jak prezentują się Joe i jego nowa obsesja

"Ty" (Fot. Netflix)

Najsłynniejszy stalker na Netfliksie wraca z 2. sezonem już w grudniu. Zobaczcie, jak prezentuje się serial "Ty" na pierwszych zdjęciach z nowych odcinków.

2. sezon serialu "Ty" trafi na Netfliksa równo rok po tym, jak 1. seria zadebiutowała na platformie i szybko stała się jednym z największych jej hitów. I choć do grudniowej premiery 2. sezonu został już tylko nieco ponad miesiąc, streamingowy gigant nie spieszy się z zaprezentowaniem zwiastuna. Dostaliśmy za to dwa całkiem nowe zdjęcia, a na nich Joe i jego kolejna obsesja.

Ty – zdjęcia z 2. sezonu serialu Netfliksa

"Ty" w 2. sezonie będzie dalej śledzić morderczego stalkera granego przez Penna Badgleya, z tą różnicą, że tym razem na Zachodnim Wybrzeżu. Joe ucieka przed konsekwencjami swoich czynów do Los Angeles, a tam znajduje kolejną potencjalną ofiarę – Love Quinn (Victoria Pedretti z "Nawiedzonego domu na wzgórzu"). O Love wiemy, że "nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata."

ty sezon 2 zdjęcia

Oprócz Pedretti do obsady serialu dołączyli Charlie Barnett ("Chicago Fire"), Robin Lord Taylor ("Gotham"), Chris D'Elia ("Undateable"), James Scully ("Heathers") i Jenna Ortega ("Jane the Virgin").

Ze znajomych twarzy wróci z kolei Ambyr Childers, grająca Candace, która tym razem została awansowana do stałej obsady. Zgodnie z opisem nadchodzącego sezonu, Candace będzie szczególnie zdeterminowana, aby dać swojemu byłemu chłopakowi nauczkę.

ty sezon 2 zdjęcia

Ty sezon 2 – premiera 26 grudnia na Netfliksie

REKLAMA