Joanna Kulig i André Holland na zdjęciach z "The Eddy" – muzycznego serialu Netfliksa od reżysera "La La Land"

Joanna Kulig w filmie "Zimna wojna"

Wielokulturowy Paryż, międzynarodowa obsada i oscarowy reżyser za kamerą. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z "The Eddy" z André Hollandem i Joanną Kulig w głównej obsadzie.

Netflix zaprasza do The Eddy – jazzowego baru w sercu Paryża, w którym usłyszycie śpiewającą Joannę Kulig. Po ponad dwóch latach, od kiedy pierwszy raz pisaliśmy o serialu, Netflix w końcu zaprezentował zdjęcia.

The Eddy – Joanna Kulig w serialu Netfliksa

Jak zapowiada oficjalny opis, "The Eddy" to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

the eddy netflix joanna kulig

Joanna Kulig zagra w serialu Maję – kobietę o niezwykłym głosie borykającą się z problemem alkoholowym. Śpiewającej na zdjęciu Mai towarzyszy zespół The Eddy, w składzie Randy Kerber, Lada Obradovic, Damian Nueva Cortes, Jowee Omicil i Ludovic Louis.

the eddy netflix joanna kulig

W głównej roli w "The Eddy" wystąpi André Holland. Aktor znany m.in. z "The Knick" i "Castle Rock" zagra Elliotta – pianistę jazzowego, który opuścił Nowy Jork, aby zarządzać klubem. W roli jego córki Julie, która przyjeżdża do Paryża i zmusza go do zmierzenia się z przeszłością, zobaczymy Amandlę Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz").

the eddy netflix joanna kulig

W obsadzie serialu pojawią się także Tahar Rahim ("The Looming Tower") jako Farid oraz Leila Bekhti ("Zakochany Paryż") w roli Amiry. Jak na tak międzynarodową obsadę przystało, dialogi w serialu prowadzone będą w trzech językach – angielskim, francuskim i arabskim.

the eddy netflix joanna kulig

"The Eddy" będzie pierwszym serialem Damiena Chazelle'a, nagrodzonego Oscarem za reżyserię filmu "La La Land". Twórcą scenariusza "The Eddy" jest Jack Thorne ("Harry Potter i przeklęte dziecko", "Mroczne materie"), a muzykę do serialu napisał sześciokrotny zdobywca nagrody Grammy Glen Ballard, znany m.in. ze współpracy z Alanis Morissette. Chazelle wyreżyseruje pierwsze dwa odcinki.

The Eddy – kiedy premiera serialu Netfliksa?

Chociaż powstające we Francji zdjęcia do serialu już się zakończyły, Netflix nadal nie podaje przybliżonej daty premiery. Zaproszenia do The Eddy powinniśmy się jednak spodziewać w 2020 roku.

REKLAMA