Netflix podał datę premiery 2. sezonu "Sex Education". Co czeka serialowe dzieciaki w nowych odcinkach?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

0

Ekipa "Sex Education" działa jak w zegarku. 2. sezon netfliksowego serialu, w którym powrócą dzieciaki z liceum Moordale, pojawi się w serwisie na początku 2020 roku.

Dobra wiadomość od Netfliksa: 2. sezon "Sex Education" już jest nakręcony i zobaczymy go dokładnie 17 stycznia 2020 roku. Tego dnia na platformie wyląduje od razu osiem nowych odcinków.

Sex Education – o czym będzie 2. sezon serialu?

A co się w nich wydarzy? Otis (Asa Butterfield) – samozwańczy nastoletni terapeuta od seksu, który w 1. serii był prawiczkiem – zmuszony jest nauczyć się panować nad własnym popędem seksualnym dla dobra związku z Olą (Patricia Allison). Jednocześnie jego relacja z Maeve (Emma Mackey) jest dość napięta. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, a w mieście pojawiają się nowe dzieciaki, które będą stanowić zagrożenie dla status quo.

W nowych odcinkach rozwija się także przyjaźń Maeve i Aimee (Aimee Lou Wood), zaś Eric (Ncuti Gatwa) zauważa, że jego nowo odnaleziona pewność siebie przyciąga nieznane rodzaje uwagi. Na jaw wychodzi romans Jean (Gillian Anderson) i Jakoba (Mikael Persbrandt), którzy muszą nauczyć się działać jak nietypowa rodzina.

Adam (Connor Swindells) jest w szkole wojskowej i wciąż coś czuje do Erica. Lily (Tanya Reynolds) postanawia skupić się na swoich talentach artystycznych i znajduje nową przyjaciółkę w Oli. Z kolei Jackson (Kedar Willaims-Stirling) wciąż pęka pod presją rodziców, którzy chcą dla niego samych sukcesów.

Do serialowej ekipy dołączą trzy nowe osoby, o których więcej pisaliśmy tutaj: Isaac (George Robinson) to nowy sąsiad Maeve, który wprowadzi dużo zamieszania; Viv (Chinenye Ezeudu) to bardzo inteligentna prymuska, która ma talent do wszystkiego poza miłością; z kolei Rahim (Sami Outalbali) pochodzi z Francji i wkrótce zwróci na siebie uwagę całego liceum Moordale.

2. sezon Sex Education od 17 stycznia na Netfliksie