Ile sezonów będzie mieć "Wspaniała pani Maisel"? Czy twórcy znają już zakończenie serialu?

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

Jak długo będzie z nami "Wspaniała pani Maisel" i czy Amy Sherman-Palladino zna cztery ostatnie słowa, jakie padną w serialu? Twórczyni mówi o swoich planach.

Cztery ostatnie słowa, którymi Amy Sherman-Palladino chciała zakończyć "Gilmore Girls", przez lata rozbudzały wyobraźnię fanów – aż padły w miniserii "A Year in the Life", którą pokazał Netflix. A jak jest z kolejnym serialem tej samej twórczyni?

Wspaniała pani Maisel – ile będzie sezonów?

O to, czy "Wspaniała pani Maisel" ma własny odpowiednik słynnych czterech słów, zapytali dziennikarze TVLine.

– Wiemy, jak chcemy zakończyć historię Midge. Nie wiemy, ile jeszcze sezonów nam zajmie dotarcie do tego miejsca, ale wiemy, kiedy podróż się kończy – powiedziała Amy Sherman-Palladino.

Wspaniała pani Maisel sezon 3

Twórczyni tym razem nie ma zaplanowanych ostatnich czterech słów. Nie wie też, kiedy dokładnie jej serial dobiegnie końca.

– Wiedzieliśmy, ile lat chcieliśmy robić "Gilmore Girls" – nie wypaliło, bo odeszliśmy [po 6. sezonie], ale potem się jednak udało, bo wróciliśmy na Netfliksie. Ale nie wiem, ile jeszcze sezonów potrzebujemy, żeby dotrzeć do końca.

Na pewno "Wspaniała pani Maisel" ma plany daleko wykraczające poza 3. sezon, który w piątek zadebiutuje na Amazon Prime Video i pokaże nowe życie Midge w trasie z Shy'em Baldwinem.

Wspaniała pani Maisel sezon 3 – premiera 6 grudnia na Amazon Prime Video

REKLAMA