Tak w 5. sezonie będą bawić się bohaterki "Lucyfera". Mamy zdjęcie z babskiego wyjścia!

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Babskie wyjścia stanowią zabawny akcent w "Lucyferze", a nowe zdjęcie z serialu potwierdza, że nikt nie bawi się tak dobrze, jak kobiety!

On będzie smutny w piekle, ona będzie nieszczęśliwa na Ziemi – tak w wielkim skrócie można podsumować początek 5. sezonu "Lucyfera".

Lauren German zdradziła niedawno, że finałowa odsłona serialu rozpocznie się od topienia smutków w wódce i na imprezach, na których Chloe Decker w towarzystwie Maze (Lesley-Ann Brandt) będzie próbowała zapomnieć o tym, że Diabeł we własnej osobie złamał jej serce. OK, może zrobił to dla dobra jej i całej ludzkości, ale fakt, że pani detektyw będzie cierpieć pozostaje bez zmian. Czyżby zdjęcie, które właśnie pojawiło się na TVLine przedstawiało jedną z tych imprez?

Lucyfer 5. sezon – zdjęcie z babskiej imprezy

Nowa promocyjna fotografia pokazuje babską ekipę w składzie Chloe, Linda (Rachel Harris), Ella (Aimee Garcia) i Maze na imprezie. Dodajmy, że takie wyjścia dodawały pikanterii poprzednim sezonom serialu. Jak choćby w drugim, gdy ukochana Lucka rozważała rozwód. Albo trzecim, kiedy to dziewczyny bawiły się na wieczorze panieńskim Chloe.

lucyfer sezon 5 zdjęcie babskie wyjście

Zdjęcie z 5. sezonu równie dobrze może obrazować imprezę mającą pocieszyć detektyw Decker, jak i jej kolejny wieczór panieński, bo jak wspomniała sama Lauren German, ślub jej bohaterki i Lucyfera (Tom Ellis) nie jest wykluczony.

Za to z pewnych informacji: 5. sezon "Lucyfera" zostanie podzielony na dwie ośmioodcinkowe części, które rozpocznie odcinek zatytułowany "Really Bad Devil Guy". W finałowej serii pojawi się także Tricia Helfer, co oznacza, że na Ziemię powróci albo matka tytułowego bohatera, albo Charlotte Richards, której ciało przejęła bogini wszelkiego stworzenia.

5. sezon Lucyfera pojawi się na Netfliksie w 2020