Duża dawka spoilerów z 5. sezonu "Lucyfera". Co dalej z Chloe i Luckiem? Czy wezmą ślub i będą mieli dzieci?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Tom Ellis i Lauren German, grający dwie najważniejsze postacie z "Lucyfera", obficie sypnęli spoilerami z 5. sezonu serialu. Czy Chloe i Lucek doczekają się happy endu?

W przyszłym roku fani "Lucyfera" z zapartym tchem będą oglądać podzielony na dwie części (każda po osiem odcinków) finałowy sezon serialu. W finale 4. odsłony tytułowy bohater wrócił do piekła, by nigdy więcej nie dopuścić do buntu demonów, które mogłyby zagrażać ludzkości i bliskim jego sercu śmiertelnikom. Jak rozpocznie się finałowy sezon serialu i co wydarzy się w życiu Lucyfera i miłości jego życia, Chloe Decker?

Lucyfer sezon 5 – co dalej z Chloe i Lucyferem?

Przy okazji wizyty na planie musicalowego odcinka Tom Ellis i Lauren German, uchylili ekipie ET rąbka tajemnicy odnośnie wydarzeń, które będą miały miejsce w ostatnim sezonie produkcji.

– Chloe ma złamane serce, ale mniej lub bardziej gra twardzielkę przed Maze – właśnie tak rozpocznie się 5. sezon. Będą razem wychodzić, dużo pić i tańczyć. Ale również Maze, jako łowczyni nagród, będzie pomagać Chloe w pracy. Chloe nie ma pojęcia, gdzie jest Lucyfer. Ma złamane serce, ale nie wie, jak to pokazać. Wie, że odszedł, ale nie wie, czy wróci. Nie jest pewna. Próbuje zapić swoje smutki, wykonywać swoją pracę i wali wódkę z Maze, by zapomnieć – powiedziała Lauren German.

Tom Ellis dodaje, że widzowie nie będą musieli długo czekać na powrót Diabła. Już w pierwszym odcinku mamy dowiedzieć się, jakie intencje ma główny bohater.

W rozmowie padło też pytanie o ślub. Odtwórca tytułowej roli związał się w tym roku z Meaghan Oppenheimer, ale czy odgrywany przez niego Lucek również byłby gotowy na taki krok?

– Wieczny kawaler? Cóż, jeżeli trafi na właściwą osobę tak, jak miało to miejsce w moim prawdziwym życiu, to kto wie? Czy Diabeł mógłby wziąć ślub? W obecności Boga? Zobaczymy – tajemniczo mówi aktor.

A co na to Lauren German?

– Nie wiem, czy będzie ślub, ale zastanawiam się, gdzie by się odbył, gdyby był.

Później zaczyna się fantazjowanie na temat ślubu pani detektyw i władcy piekła. Czy Chloe założyłaby białą suknię, a Lucyfer inspirowany latami 40. XX wieku smoking, czyli wypisz, wymaluj taki, jaki pokaże w musicalowym odcinku? Lauren ma jednak własną wizję tego wyjątkowego w serialowym świecie dnia.

– Może czarna suknia, mnóstwo ognia, tak jak w piekle, i jakiś bardzo klasyczny utwór? Może Wagner albo jakiś okropny acid albo death metal? – gdyba aktorka.

lucyfer sezon 5 spoilery chloe lucyfer

Ale zanim dojdzie do ślubu, muszą nastąpić zaręczyny! Czy Chloe powiedziałaby "tak"?

– O mój Boże, żartujecie sobie? Bez względu na to, że udaje, że nie chce, natychmiast powiedziałaby tak! Od razu powiedziałaby TAK! Jest w nim zakochana do szaleństwa. Chloe bezgranicznie kocha Lucyfera, to nie ulega wątpliwości – dodaje aktorka.

A czy będą dzieci? Tom Ellis zapewnia, że wszystko to może się zdarzyć, zwłaszcza że Lucyfer już kiedyś podzielił się z bratem swoim niedowierzaniem w to, że nie został jeszcze ojcem. Aktor dodaje również, że zakończenie wątków Lucka i Chloe będzie szczęśliwe.

– Myślę, że moje ulubione opowieści to te, których końcowym przesłaniem jest nadzieja, i właśnie w tym kierunku dążymy – dodaje.

Aktualnie trwają zdjęcia do finałowego sezonu serialu, ostatnio scenarzyści wrzucili do sieci pierwszą stronę 8. odcinka ze spoilerowym tytułem.

5. sezon Lucyfera pojawi się na Netfliksie w 2020