"Magic City": 13-minutowy materiał zza kulis

"Magic City" (Fot. Starz)

"Magic City" (Fot. Starz)

Luksusowy hotel, gangsterzy, piękne kobiety skąpane w promieniach słońca. Jeśli jeszcze nie znacie "Miasta cudów", zobaczcie materiał zza kulis serialu, z którego dowiecie się, o czym jest ten serial i kto jest w nim kim.

Początek roku 1959. Fidel Castro właśnie przejął władzę na Kubie. Do Miami Beach wraca Ben "The Butcher" Diamond (w tej roli Danny Huston), który swego czasu pomógł zbudować Ike'owi Evansowi (Jeffrey Dean Morgan) luksusowy hotel Miramar Playa. "Magic City" opowiada o pełnym luksusu świecie obu tych panów, w którym nie brakuje pieniędzy, piękna, seksu i oczywiście śmierci. Jedną z głównych ról gra dziewczyna Bonda z "Quantum of Solace", Olga Kurylenko.

Jeśli jeszcze nie widzieliście tego serialu, zapraszam do przeczytania mojej recenzji "Magic City", a także obejrzenia nowego klipu zza kulis, w którym gwiazdy i twórcy serialu opowiadają, czego możemy się po nim spodziewać. Serial, który po polsku nazywa się "Miasto cudów", można w naszym kraju oglądać na platformie HBO GO.

http://youtu.be/P0OOcSWsvVw

REKLAMA